Vaillant’tan tüketicilerine bol bol hediye
Türkiye’de pazara sunduğu yüksek teknolojili ürünleri ve satış sonrası hizmet kalitesiyle tüketicilerinin beğenisini kazanan Vaillant’ın yöneticileri Edirne’deki Vaillant Tüketici Club üyeleriyle bir araya geldi.
Yayın Tarihi: 13 Temmuz 2012, Cuma 09:36
Ekonomi Haberleri

 Edirne Lalezar Tesisleri’nde, 11 Temmuz Çarşamba günü yapılan toplantıya Vaillant Group Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın ve Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila katıldı. Toplantıda Vaillant yöneticileri tüketicilerin ürünler ve hizmetler hakkındaki görüş ve önerilerini dinleyerek yeni hizmetler hakkında onları bilgilendirdi. Tavsiyeleri sonucu ödül almaya hak kazanan Tüketici Club üyeleri teşekkür plaketleriyle ödüllendirildi.

 Konuyla ilgili olarak Christoph M. Grosser; Tüketicilerin Vaillant ailesinin bir parçası olduğunu ve bu birlikteliği sağlamlaştırmak için Vaillant Tüketici Club çatısı altında pek çok etkinlik ve sürprizler hazırladıklarını dile getirdi. Tüketicilerin isteklerini değerlendirip ölçümler yaparak sürekli kendilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yürüttüklerini sözlerine ekleyen Grosser, Vaillant’ın yüzde yüz müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak gördüğünü Vaillant Tüketici Club’ün de bu amaçla 1994 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Club’ün amacını, tüketiciyle Vaillant’ın daha çok kaynaşması, tüketici problemlerinin anında çözülmesi, tüketici haklarının Vaillant bünyesinde korunması, tüketiciye verilen hizmetlerin daha iyi analiz edilebilmesi, tüketicinin Vaillant’ın satış sonrası hizmet organizasyonundan en iyi şekilde yararlanması olarak ifade etti. 

 Toplantı da Levent Taşkın da; kullanıcıların cihazdan, yetkili satıcıdan, satış sonrası hizmetlerden memnuniyetlerini ölçmek amacıyla Tüketici Club toplantılarının yapıldığını belirtip, tüketicilerin Vaillant’tan beklentilerini öğrenerek geleceğe yönelik çalışmaların bu sonuçlara göre yönlendirildiğini belirtti. Levent Taşkın, Vaillant Kombi, Kazan veya Klima kullanan tüm tüketicilerin ücretsiz olarak bu club’e üye olabildiklerini ifade etti. Vaillant Tüketici Club’ünün Türkiye genelinde 300.000’i aşkın üyesi bulunuyor 

 Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila da katılımcılara Vaillant’ın servis yapılanması hakkında bir sunuş yaptı. Babila konuşmasında, pazara sundukları yüksek teknolojili akıllı cihazlar için kalite standardı yüksek servis hizmeti sağlanması gerektiğini belirtti. Kurulduğu yıldan bu yana Vaillant’ın kendi bünyesinde oluşturduğu güçlü servis teşkilatıyla tüketici memnuniyetini en üst düzeye taşıdığını sözlerine ekledi.

 Vaillant Tüketici Club üyeleri, Vaillant ürünlerini tavsiye ederek yeni müşteri kazanılmasını sağladıklarında puan kazanıyor. Her tavsiyede alınan ve biriken Puanlarla, üyeler birbirinden değerli armağanların yer aldığı Tüketici Club Ödül Katalogu’ndan cumhuriyet altınından, elektrikli ev eşyalarına, yurtdışı seyahatlerinden bakım sözleşmelerine kadar çeşitli armağanlara sahip oluyorlar. 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

İkinci el beyaz eşyalar ateş pahası
Kırbiç ve yönetimi tekrar aday
Feda; "Fiyatlar yüzde 50 ile yüzde 100 arasında artacak"
Sürücüler Lastikçilerin Yolunu Tuttu
Trafik ekipleri denetim yaptı
Paralar çuvallarla zor taşındı
“Kadına şiddet, bitene kadar mücadelemiz devam edecek”
İnce 2 Aralık'ta Edirne'ye Geliyor
DP Merkez İlçede Semerci dönemi
Özcan’dan 97. Yıl açıklaması
Cumhuriyet’in 100. Yılı Kırkpınar Güreşleri 7-9 Temmuz 2023’te
“Dere yatakları tahribatı sel riskine neden oluyor”