Yetiştirme yurtlarında başarıya ödül
Edirne Valisi Gökhan Sözer, çocuk sitesinde ve erkek yetiştirme yurdunda, korunma ve bakım altında olan başarılı öğrencileri ödüllendirdi.
Yayın Tarihi: 04 Temmuz 2012, Çarşamba 09:58
Eğitim Haberleri

 Edirne Valiliği toplantı salonunda düzenlenen törende konuşan Sözer, yetiştirme yurtlarında kalan öğrencilerin sosyal yaşama alışmaları açısından özenle yetiştirildiğini söyledi.

Yetiştirme yurtlarında kalan öğrencilerin başarılı olmasından dolayı ayrıca mutlu olduğunu belirten Sözer, "Azim ve kararlılıkla çalışmadan başarı kazanılamaz. Ayrıca, bir sene başarılı olamak yetmez. Başarının hep devam etmesi, hayat boyu sürmesi gerekir. O neden buradaki öğrencilerimiz çalışmalarını daha fazla devam ettirecekler. Sadece çalışanlar başarı gösterir. İstediğiniz kadar zeki olun çalışmıyorsanız başarılı olamazsınız" diye konuştu.

Vali Sözer, törende 2011-2012 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde takdir ve teşekkür belgesi alan 37 ilk öğretim öğrencisini 60 lira, 16 orta öğretim öğrencisini 120 lira, meslek yüksek okullarında öğrenim gören 4 öğrenciyi 150 lira ve üniversiteyi kazanan bir öğrenciye de 150 lira vererek ödüllendirdi.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu
Kırklareli'nde yolcu otobüsün devrildi: 6 ölü, 25 yaralı
“Kırkpınar Bu Yıl İlklere Sahne Oldu”
Tunca Nehri'nde erkek cesedi bulundu
Herkesin merakı oldu
Hasat ettikleri buğdayı TMO'ya satıyorlar
Yangında 2 hektarlık alan zarar gördü
DOÇEK Istrancalar’da pedal çevirdi
Süloğlu’yu temsil eden güreşçilerden büyük başarı
Başmüftü Aliş’ten  Bozkurt’a Ziyaret
Anızı yakan kişiye para cezası uygulandı
“Babama verdiğim sözü tuttum”