"Etsif 2012" kapılarını açıyor
Edirne Ticaret, Sanayi ve İş Fuarı bugün kapılarını ziyaretçilere açacak.
Yayın Tarihi: 04 Temmuz 2012, Çarşamba 09:54
Ekonomi Haberleri

 Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler, yaptığı yazılı açıklamada, Balkanlar'ın ticaret, kültür ve turizm merkezi olma yönünde hızla ilerleyen Edirne'nin ticaretinin gelişmesinde önemli bir rol üstlenen Edirne Ticaret Sanayi ve İş Fuarı'nın (ETSİF 2012) bugün açılacağını belirtti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin katkılarıyla düzenlenen fuarda çeşitli sektörlerden birçok firmanın yer alacağını vurgulayan Güler, şunları kaydetti:

"ETSİF'in bölgemiz açımızdan en önemli özelliği, burada bölgemizin yükselen değerlerini temsil ederken, aynı zamanda işletmelerimizin de ürün ve hizmetlerinin ülkemizin dört bir yanından gelen iş adamları ve özellikle Balkanlar'daki meslektaşlarıyla gerçekleştirdiği büyük buluşma noktası olmasıdır. Fuarımız, bölgemizde faaliyet gösteren sektörlerin ihtiyaç duyduğu ve sektörleri daha da ileriye taşıyacak olan bir fuardır. Yurt dışı ile irtibat kurarak, özellikle Yunanistan ve Bulgaristan'dan da çok sayıda ziyaretçi davet edilen Edirne'mizde ticari yaşamın gelişimine ışık tutan ETSİF, Balkanlar'ın ticaret, kültür ve turizm merkezi olma hedefine katkı sağlıyor, üyelerimiz ve iş dünyasına yararlı oluyor, ilimiz ve bölge ekonomimize canlılık kazandırıyor. ETSİF, 5 gün boyunca komşu ülkelerden gelen ziyaretçileri, vatandaşları, sanayicileri ve ticaret erbabını ağırlayacaktır."

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

İkinci el beyaz eşyalar ateş pahası
Kırbiç ve yönetimi tekrar aday
Feda; "Fiyatlar yüzde 50 ile yüzde 100 arasında artacak"
Sürücüler Lastikçilerin Yolunu Tuttu
Trafik ekipleri denetim yaptı
Paralar çuvallarla zor taşındı
“Kadına şiddet, bitene kadar mücadelemiz devam edecek”
İnce 2 Aralık'ta Edirne'ye Geliyor
DP Merkez İlçede Semerci dönemi
Özcan’dan 97. Yıl açıklaması
Cumhuriyet’in 100. Yılı Kırkpınar Güreşleri 7-9 Temmuz 2023’te
“Dere yatakları tahribatı sel riskine neden oluyor”