Akbank'tan ETSO üyelerine destek paketi
Akbank ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) arasında, Oda üyelerine yönelik avantajlı destek paketi protokolü düzenlenen törenle imzalandı.
Yayın Tarihi: 29 Haziran 2012, Cuma 10:03
Ekonomi Haberleri

 ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler ve Akbank Trakya Bölge Müdürü Abdullah Yazıcılar’ın imza koyduğu işbirliği protokolün imza törenine Yönetim Kurulu Başkan  Yardımcısımız Çetin Uzer, Akbank Şube Müdürü Zafer Bilgin de katıldı.

            ETSO’ya kayıtlı üyelere yönelik bankacılık işlemlerinde çeşitli avantajlar içeren KOBİ destek paketi, avantajlı krediler paketi, üye işleri paketi ve aidat tahsilat sistemini içeren işbirliğini kapsıyor.

            Akbank Trakya Bölge Müdürü  Yazıcılar imza töreninde yaptığı konuşmada, Ticaret ve Sanayi odalarına yeni bir ekonomik paket hazırladıklarını söyledi.

            Bu paketin iki tarafı da memnun edeceğini ifade eden Yazıcılar, şunları kaydetti:                ”Bankacılık İşlemlerinde avantajlar içeren KOBİ Destek Paketi, Yatırım Kredisi, Ticari gayrimenkul Kredileri, Taksitli Ticari Kredileri, Gayrinakdi Kredileri ve dış ticaretin finansmanı amacıyla krediler ile Aidat Tahsilat Sistemi sunduk. Bu paket Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine büyük avantaj sağlayacak. Anlaşma kapsamında, KOBİ Destek Kredisi’nden yararlanarak, Ticari Artı Para Kredisi ile Şirket Kredi kartı kullanan tüm KOBİ’ler 3 ay boyunca pek çok avantaja sahip oluyor. 150.000 TL’ye kadar KOBİ Destek Kredisi kullanan müşteriler, Akbank şubelerinden 10 adet havale, 10 adet EFT, 10 adet çek tahsilatı ile internet şubeden ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar. 10 yapraklı çek karnesine vergi hariç ücretsiz sahip olurlarken ayrıca Akbank POS hizmetini kullanmaya başlayanlardan da POS hizmet ücreti alınmıyor.”

            ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Güler ise Oda üyelerine daha iyi hizmet verebilmek adına bankalarla bazı protokoller imzalandığını ifade ederek, "Bugünde üyelerimize kolaylık ve avantajlar sağlamak amacıyla   Akbank'la bir protokol anlaşması imzaladık. Bu sağladıkları kolaylıklardan dolayı tüm Akbank yönetimine teşekkür ediyorum. Üyelerimize ve Akbank'a hayırlı  olsun" şeklinde konuştu

            Konuşmaların ardından Güler ve Yazıcılar, Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik, destek protokolünü imzaladı.

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Yaşagör ve Zeren ailelerinin mutlu günü
"Bir günde 78 imzadan 9 imzaya düştük"
Yeni ilçe başkanlarına mazbatalarını teslim etti
Mora katliamı 202. yılında unutulmadı
TOGG’da geri sayım başladı
Makine ihracatı 18,6 milyar dolara yükseldi
Üretici destek bekliyor
Zanlı polis ekipleri tarafından yakalandı
‘Ülkücü yaşarken yiğit, ölürken şehittir’
Esnaf ve STK ziyaretleri yapacak
Edirneli üreticilere 21,5 milyon TL ödeme yapılacak
Pilot yüzbaşı ve 64 asker şehit olmuştu