Akbank'tan ETSO üyelerine destek paketi
Akbank ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) arasında, Oda üyelerine yönelik avantajlı destek paketi protokolü düzenlenen törenle imzalandı.
Yayın Tarihi: 29 Haziran 2012, Cuma 10:03
Ekonomi Haberleri

 ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler ve Akbank Trakya Bölge Müdürü Abdullah Yazıcılar’ın imza koyduğu işbirliği protokolün imza törenine Yönetim Kurulu Başkan  Yardımcısımız Çetin Uzer, Akbank Şube Müdürü Zafer Bilgin de katıldı.

            ETSO’ya kayıtlı üyelere yönelik bankacılık işlemlerinde çeşitli avantajlar içeren KOBİ destek paketi, avantajlı krediler paketi, üye işleri paketi ve aidat tahsilat sistemini içeren işbirliğini kapsıyor.

            Akbank Trakya Bölge Müdürü  Yazıcılar imza töreninde yaptığı konuşmada, Ticaret ve Sanayi odalarına yeni bir ekonomik paket hazırladıklarını söyledi.

            Bu paketin iki tarafı da memnun edeceğini ifade eden Yazıcılar, şunları kaydetti:                ”Bankacılık İşlemlerinde avantajlar içeren KOBİ Destek Paketi, Yatırım Kredisi, Ticari gayrimenkul Kredileri, Taksitli Ticari Kredileri, Gayrinakdi Kredileri ve dış ticaretin finansmanı amacıyla krediler ile Aidat Tahsilat Sistemi sunduk. Bu paket Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine büyük avantaj sağlayacak. Anlaşma kapsamında, KOBİ Destek Kredisi’nden yararlanarak, Ticari Artı Para Kredisi ile Şirket Kredi kartı kullanan tüm KOBİ’ler 3 ay boyunca pek çok avantaja sahip oluyor. 150.000 TL’ye kadar KOBİ Destek Kredisi kullanan müşteriler, Akbank şubelerinden 10 adet havale, 10 adet EFT, 10 adet çek tahsilatı ile internet şubeden ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar. 10 yapraklı çek karnesine vergi hariç ücretsiz sahip olurlarken ayrıca Akbank POS hizmetini kullanmaya başlayanlardan da POS hizmet ücreti alınmıyor.”

            ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Güler ise Oda üyelerine daha iyi hizmet verebilmek adına bankalarla bazı protokoller imzalandığını ifade ederek, "Bugünde üyelerimize kolaylık ve avantajlar sağlamak amacıyla   Akbank'la bir protokol anlaşması imzaladık. Bu sağladıkları kolaylıklardan dolayı tüm Akbank yönetimine teşekkür ediyorum. Üyelerimize ve Akbank'a hayırlı  olsun" şeklinde konuştu

            Konuşmaların ardından Güler ve Yazıcılar, Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik, destek protokolünü imzaladı.

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

İkinci el beyaz eşyalar ateş pahası
Kırbiç ve yönetimi tekrar aday
Feda; "Fiyatlar yüzde 50 ile yüzde 100 arasında artacak"
Sürücüler Lastikçilerin Yolunu Tuttu
Trafik ekipleri denetim yaptı
Paralar çuvallarla zor taşındı
“Kadına şiddet, bitene kadar mücadelemiz devam edecek”
İnce 2 Aralık'ta Edirne'ye Geliyor
DP Merkez İlçede Semerci dönemi
Özcan’dan 97. Yıl açıklaması
Cumhuriyet’in 100. Yılı Kırkpınar Güreşleri 7-9 Temmuz 2023’te
“Dere yatakları tahribatı sel riskine neden oluyor”