Topdur’dan gazetemize ‘teşekkür’ ziyareti
MHP Edirne İl eski Başkanı Zakir Topdur, gazetemize bir teşekkür ziyaretinde bulunarak, “Yenigün Gazetesi, ilkeli ve bizim için gerçekten çok değerli bir gazetedir.” dedi.
Yayın Tarihi: 20 Haziran 2012, Çarşamba 10:07
Siyaset Haberleri

   Topdur, MHP Edirne İl Başkanlığı görevi sona erince gazetelere ziyaretlerini sürdürdüğünü belirtti. Bir süre gazetemiz Yazı İşleri Sorumlu Müdürü Tarık Eryonar ve Editör Hüseyin Ağırseven’le güncel konularda sohbet etti. Ziyaretinde bir konuşma yapan Topdur, “MHP İl Başkanı olduğum günden beri 15 Nisan 2012’ye kadar MHP İl teşkilatına ve şahsıma göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Yenigün Gazetesine teşekkür ederim.” dedi ve ardından şunları kaydetti:

“ Yenigün Gazetesi, kurulduğu günden bu yana olaylara objektif, bakabilen ve subjektif değerlendiren, bilgili, birikimli yönetim kadrosuna sahiptir.   Yenigün Gazetesi, Edirne ilimizin, ilçelerimizin, beldelerimizin ve köylerimizin sesi, kulağı olmuş olup, onların dertlerini sıkıntılarını dile getiren, çözüm arayan ve gündem oluşturan ilkeli bir gazetedir. Yenigün, fakirin fukaranın hakkını arayan, haksızın karşısında duran omurgalı bir gazetedir. Yenigün Gazetesi, bizim için gerçekten çok değerli bir gazetedir. Milli, manevi değerlerimize önem veren, Atatürkçü ve Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkan bir gazetedir. Başta imtiyaz sahibi Hasan Tahsin Eryonar, Yazı İşleri Müdürü Tarık Eryonar, Editör Hüseyin Ağırseven olmak üzere, tüm yazarlarına ve ekibine başarılar diliyorum. İyi ki; varsınız.”         

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Leventer tekrar başkan
Batı Trakya Türklerinin hak mücadelesinin dönüm noktası: 29 Ocak
Yunanca kursunu tamamlayanlara sertifikaları verildi
Bulgaristan'dan gelen Türk heyeti Vali Kırbıyık'ı ziyaret etti
Keşan’da korku gecesi
‘Bizi Görünce Korkmayın!’
Kelle-Paça 50 Lira Oldu
Aksal İddiaları Yalanladı
MEB ihtiyaç duyulan her hastaneye hastane sınıfı kuracak
 “Eczacılar ilaç bulunamadığı için yeterli gelire sahip olamıyorlar”
Müjde! Edirne’de TOKİ Kuraları çekilecek
Sevinç, güven tazeledi