Şimşek:“Tarihi başarı yakalayacağız”
Yayın Tarihi: 09 Nisan 2015, Perşembe 08:00
Siyaset Haberleri

MHP’den Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak gösterilen Gürsel Şimşek, “Partimi en iyi şekilde temsil edeceğim. Edirne’de tarihi bir başarı yakalayacağız” dedi

MHP’nin ilimizdeki milletvekili aday sıralaması açıklandı ve beklendiği üzere listenin 1. sırasında yer alan Gürsel Şimşek, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kendisine bu onurlu görevi layık gören parti yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Şimşek, “Partime uzun yıllardır sadakatla hizmet etmiş biri olarak büyük gurur duyuyorum. Diğer adaylarımızla el ele vererek, coşku dolu bir seçim dönemi yaşayacağız. Dur durak bilmeden çalışarak halkımıza kendimizi ve partimizin politikalarını aktaracağız. Partimi en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Çiftçinin sesi olarak çıktığım bu yolda, enerjimi her geçen gün yükselterek ilerleyeceğim” dedi.

 

Destek çağrısı

 

Edirne’de partisinin 7 Haziran’da  tarihi bir başarı yakalayacağını dile getiren Şimşek, “Önümüzdeki süreçte halkımız MHP’nin atılımına şahit olacak. Edirne’de oy patlaması yaşayacağız. Partimiz kimsenin göz ardı edemeyeceği bir pozisyona gelmiştir. Vatandaşlarımızın teveccühü ile gideceğim meclis çatısı altında farkımı ortaya koyacağım. Milletimin gerçek vekili olarak çalışmalarımı yürüteceğim. Tüm Edirne halkını MHP’ye ve biz adaylarına destek vermeye çağırıyorum. Ülkemizin birlik ve beraberliği, kentimizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına oy istiyoruz. Bizimle yürü Edirne, bizimle yürü Türkiye” ifadelerini kullandı.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Erikli’deki itfaiye araç ve ekipleri yaz sezonu teyakkuzda olacak
7.100 m² tarla icradan satılık
Cengizhan Şimşek, başpehlivan oldu
ikiz kardeşler rakip oldu
Yarı finalde İsmail Balaban ile Cengizhan Şimşek eşleşti
Selim Ağa, ağalığı bırakmadı
Balaban Yarı Finalde
Edirne’den Zakkum geçti
Çeyrek finale yükselen 8 başpehlivan belli oldu
Şaban Yılmaz 45 yaşında Kırkpınar'a veda etti
İlk gün sonuçlarıyla farklı bir Kırkpınar yaşandı
Gürbüz, ikinci turda rakibi Yeşil Yeşil'e elendi