“Edirne’ye kadın eli değdi”
AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu 'nun "Ne pahasına olursa olsun, kiminle olursa olsun kazanmak" mantığı ile il genelinde başlattığı değişim hareketi meyvelerini vermeye başladı gibi göründü. Uzunköprü Kadın Kolları'nın yeni yönetiminde değişik partilerden ve farklı sosyal kesimlerden isimlerin olması dikkat çekti.
Yayın Tarihi: 11 Haziran 2012, Pazartesi 10:15
Siyaset Haberleri

 AK Parti Uzunköprü Kadın Kolları'nın yeni başkan ve yönetimi basına tanıtıldı. AK Parti Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Melek Yürük'ün “Artık Edirne’ye kadın eli değdi.” diye bir konuşma yaptığı  tanıtım toplantısına; AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut, ilçe başkanı Çağatay Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile gençlik kollarının başkan ve yöneticileri de katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, AK Parti'nin genel başkanı ve Başbakan R. Tayyip Erdoğan'ın, kadınlara verdiği değeri hatırlatarak "Biz önümüzdeki yerel seçimlerde Uzunköprü'yü AK Parti belediyeciliği ile tanıştıracağımızın hesabını yaparak yola çıktık. Şimdiye kadar bunun azmi ve heyecanı içinde çalışmalarımızı yürüttük. Bu süreçte kadın kollarımızın yaptığı gayretli çalışmalar bizim hep itici gücümüz oldu. Bundan böyle de öyle olacak ve önümüzdeki yerel seçimlerde Uzunköprü belediyesini kazanmak için kadın ve gençlik kollarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye için, Edirne için, Uzunköprü için çok çalışacağız" dedi.

Ak Parti Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Melek Yürük, Uzunköprü Kadın Kollarında oluşan yeni tablodan etkilendiğini belirterek, "Yönetim kadrolarımızın kalitesinin her geçen gün biraz daha arttığını görmek gerçekten sevindirici.

Bu tablo beni gerçekten etkiledi. AK Parti kadınlarının, yani bizlerin ayrıcalığı var. Burada hiçbirimiz menfaat peşinde değiliz. Artık Edirne'ye kadın eli değdi. Bundan sonraki gelişmeler AK Parti açısından çok daha iyi olacak. Önümüzde çok önemsediğimiz yerel seçimler var. İl ve İlçelerle birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalar neticesinde, başta Edirne olmak üzere tüm belediye başkanlıklarını kazanmanın azmi ve kararlılığı içindeyiz. Bunun için de çok çalışacağız. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız" şeklinde konuştu.

Daha sonra hep birlikte yapılan kahvaltının ardından Uzunköprü AK Parti'nin yeni kadın kolları başkanı Selma İhtiyar yönetimiyle birlikte objektiflere poz verdi.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Leventer tekrar başkan
Batı Trakya Türklerinin hak mücadelesinin dönüm noktası: 29 Ocak
Yunanca kursunu tamamlayanlara sertifikaları verildi
Bulgaristan'dan gelen Türk heyeti Vali Kırbıyık'ı ziyaret etti
Keşan’da korku gecesi
‘Bizi Görünce Korkmayın!’
Kelle-Paça 50 Lira Oldu
Aksal İddiaları Yalanladı
MEB ihtiyaç duyulan her hastaneye hastane sınıfı kuracak
 “Eczacılar ilaç bulunamadığı için yeterli gelire sahip olamıyorlar”
Müjde! Edirne’de TOKİ Kuraları çekilecek
Sevinç, güven tazeledi