Kale, kapılarını açtı
Otomotiv sektöründe Trakya çapında üne sahip Kale Grubu’na bağlı Opel Plaza, Kumluca mevkkinde hizmete açıldı. Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, Kale Grubunu bölgede en güvenli yatırımcı olarak nitelendirdi.
Yayın Tarihi: 09 Haziran 2012, Cumartesi 11:26
Ekonomi Haberleri

   Kale Opel Plaza, önceki gün düzenlenen törenle kapılarını Edirneli müşterilerine açtı. Kumluca mevkiinde düzenlenen açılışa Edirne Valisi Gökhan Sözer, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, AK Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış töreninden önce bir konuşma yapan Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Kale, Opel Plaza’nın 400 metrekare showroom, 450 metrekare servis, 800 metrekare kaporta-boyama ve diğer ünitelerle beraber toplam 1850 metrekare alanda hizmet vereceğini söyledi.

Trakya, otomotiv üssü oldu 

    Edirne Opel Kale Plazada 20 personel ve diğer otomotiv iştiraklerinde 130 çalışanıyla istihdamı arttıran grubun Başkanı Kale, otomotiv sektöründen rakamsal veriler hakkında bilgiler vererek, Opel’in Türkiye’de ve Dünyada büyüdüğüne dikkat çekti. Trakya’nın Türkiye çapında önemli bir otomotiv üssü haline geldiğini ifade eden Kale, bölgeye güvendiklerini kaydetti.

Kale bölgede en güvenli yatırımcı

   Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik ise Opel markasının bulunduğu üst seviyelerden daha üst seviyelere tırmanması için güçlü yatırımcılarla çalıştıklarını ve Kale Grubu’nu bölgede güvenli yatırımcı olarak nitelendirerek, “Böyle bir ortak ile çalışmak, yatırım yapmak gurur verici” dedi. Daha sonra kesilen kurdela ile plazanın açılışı gerçekleştirildi.  

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Leventer tekrar başkan
Batı Trakya Türklerinin hak mücadelesinin dönüm noktası: 29 Ocak
Yunanca kursunu tamamlayanlara sertifikaları verildi
Bulgaristan'dan gelen Türk heyeti Vali Kırbıyık'ı ziyaret etti
Keşan’da korku gecesi
‘Bizi Görünce Korkmayın!’
Kelle-Paça 50 Lira Oldu
Aksal İddiaları Yalanladı
MEB ihtiyaç duyulan her hastaneye hastane sınıfı kuracak
 “Eczacılar ilaç bulunamadığı için yeterli gelire sahip olamıyorlar”
Müjde! Edirne’de TOKİ Kuraları çekilecek
Sevinç, güven tazeledi