GAZDAŞ’tan tüketiciye müjde
GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan, Mayıs ayından itibaren avantajlı bir ödeme sistemi başlattıklarını belirterek, abone olmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylığını sunduklarını söyledi.
Yayın Tarihi: 24 Mayıs 2012, Perşembe 10:58
Ekonomi Haberleri

 GAZDAŞ vatandaşların doğalgaz aboneliğinden daha cazip fiyatlarla yararlanabilmesi için ‘Sakın Geç Kalma Erken Gel’’ kampanyası başlattı.

GAZDAŞ, doğal gaz kullanımının yaygınlaşması için Mayıs ayı itibariyle tüm ödemelerde büyük avantajlar sunan bir kampanya başlattı. Edirneliler, “Sakın geç kalma erken gel!”  sloganını taşıyan kampanya ile yaza girmeden abone olmaya davet ediliyor.

 GAZDAŞ, kampanya detayları ve bugüne kadar hayata geçen yatırımlarla ilgili bilgi vermek üzere 17 Mayıs 2012 Perşembe günü bir basın toplantısı düzenledi. Toplantı Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan, Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir ile KrediVer* Kurumsal Müşteriler Müdürü Gökhan Orhun ve Kurumsal Müşteriler Direktör Yardımcısı Ahmet Ersunan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 Trakya’da doğal gaz kullananların oranı yüzde 80’e ulaşacak

 GAZDAŞ’ın Trakya Bölgesi’ndeki yatırımları ile ilgili bilgi veren GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan “Trakya’da şu ana kadar toplam 270.000 bağımsız birimin doğal gaz alt yapısı tamamlandı. 2012’de ise 41.000 adet bağımsız birimin aboneliğini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede, bu yılın sonunda toplam 160.000 abonemiz doğal gaz kullanacak.” dedi.

 GAZDAŞ Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir de Edirne’de tamamlanan çalışmalar ve Mayıs ayından itibaren uygulanmaya başlanan ödeme kolaylıkları ile ilgili bilgiler aktardı: “Edirne’de bugüne kadar   yaklaşık  37 milyon TL’lik yatırım yaptık. 370 km polietilen ve 32 km çelik boru hattı ürettik.  Bugün Edirne’nin yüzde 95’i doğal gaz kullanabilecek durumda.  Montajı yapılan 6.577 servis kutusu ile 40 bin abonemize ulaştık. 2012’de ise doğal gazdan 20 bin abonenin daha yararlanmasını hedefliyoruz” dedi. 

 Sakın geç kalma erken gel!

 Doğal gazın sunduğu konfor ve kolaylıkla tanışan kişilerin akraba, komşu ve çevrelerine tavsiyeleriyle, bu yakıta olan ilginin her geçen gün arttığını ifade eden Cumhur Pekdemir, “Başvuru, iç tesisat yapım ve onay süreçlerini de göz önüne alarak, vatandaşlarımızı; yoğun başvuruların olduğu kış aylarını beklemeden, daha erken başvuru yapmaya davet ediyoruz. Doğal gaz aboneliğinde tüm ödemelerde avantaj sunan kampanyamızın sloganı, ‘Sakın geç kalma erken gel!’ Abonelerimiz Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank kredi kartları ile abonelik bedelini 6 taksitte, güvence bedelini 4 taksitte ödeme imkanına sahipler. Ayrıca Societe Generale’in tüketici kredileri markası olan KrediVer ile anlaşma yaparak abonelerimize iç tesisatlarının yapımı için kredi olanağı sunuyoruz. Mayıs ayı itibariyle, abonelik işlemlerine başlayan vatandaşlarımız, çok uygun ödeme fırsatlarına sahip olacak ve tüm işlemlerini kış yoğunluğuyla karşılaşmadan çok daha hızlı şekilde tamamlayabilecekler” dedi.

 Kredi için kefil yok, beklemek yok, banka hesabı yok

 Abonelerin iç tesisat kurulum masrafları için yararlanabilecekleri kredi olanağı hakkında ayrıntılı bilgi veren KrediVer Kurumsal Müşteriler Direktör Yardımcısı Ahmet Ersunan da şunları söyledi: “GAZDAŞ, abonelerin iç tesisat yapımı ödemelerinde kolaylık sağlayabilmek için bankamız ile işbirliği yaptı. Bu işbirliği kapsamında aboneler, “KrediVer” ile anlaşmalı iç tesisat firmalarına giderek, özel olarak geliştirdiğimiz ‘KrediVer’ paketinden yararlanabilecekler. ‘KrediVer’ paketi, iç tesisat giderleri için 12 aya kadar vade farksız, 12 aydan 36 aya kadar da çok düşük vade farkı seçeneği sunuyor. Bu kredi olanağı için abonelerin sadece anlaşmalı iç tesisat firmalarına gitmeleri yeterli. Aboneler, satış noktasında, kefil olmaksızın, yeni bir banka hesabı açma zorunluluğu bulunmadan, sadece bir başvuru ve hızlı onay sistemi ile 30 dakika içinde krediyi alabiliyorlar.”

 Doğal gazın avantajları uygun ödeme seçenekleriyle sunuluyor

 Toplantının sonunda doğal gazın avantajlarına değinen GAZDAŞ Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir, “Hava kirliliğine yol açmayan doğal gaz, insan ve çevre sağlığı açısından çok önemli bir yakıt.  Doğal gazın kullanımı sayesinde, yakıt masrafları da büyük oranda azalıyor. Doğal gaz aboneleri sadece kullandıkları kadar yakıtın parasını ödeyerek ev ekonomisine da katkı sağlıyor ve sunduğumuz ödeme kolaylıklarıyla, doğal gazın tüm bu avantajlarından rahatlıkla yararlanabiliyorlar” dedi.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Balkan Şehitleri Edirne'de törenle anıldı
“3 tane su kuyusu açmayı planlıyoruz”
Tekin: Herkesin saadetini arzu ederiz
Güvenliklere Şüpheli Paket Bilgilendirmesi
AK Parti'de temayül yoklaması yapıldı
“Edirne, tarihinin en zor günlerini geçirmiştir”
“Allah bir daha böyle günler yaşatmasın”
Keşan’da su tasarrufu
"İthal ürünler olduğu sürece et fiyatları yükselecektir"
Edirne'den Hatay'a Oyuncak Kardeşliği
“EKİPMAN GİDERİMİZİ KENDİ İÇERİMİZDE SONUCA ULAŞTIRDIK”
“Din gönüllüsünün emeklisi olmaz, rahmetlisi olur”