Sözer: “OSB’yi genişleteceğiz”
Edirne Valisi Gökhan Sözer, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 1 adet boş parselin kaldığını belirterek, “Burayı da verdiğimiz zaman, mevcut alanda genişletme çalışması yapacağız” dedi.
Yayın Tarihi: 22 Mayıs 2012, Salı 10:33
Ekonomi Haberleri

     Edirne Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Derya Sarılarlı ve beraberindeki dernek yönetim kurulu üyeleri dün Edirne Valisi Gökhan Sözer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

   EGD Yönetimini makamında ağılayan Edirne Valisi Gökhan Sözer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  yerel basın her zaman çok önemli bizler için. Ben daha çok yerel basını takip ederek yapılan güzel işleri öğreniyorum” dedi.

 İstanbul’un Fethi kutlamalarının Cuma günü düzenlenecek çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlayacağını ifade eden Vali Sözer, “Edirne’yi bir kez daha gündeme taşıyacağız. Ayrıca İstanbul’un Fethi filminin Pazar günü galasını Edirne’de yapacağız” dedi.  

Sözer sözlerine şöyle devam etti; ” Sınır kapılarımız gurbetçilerimize hazır. Sınır kapılarımızda gurbetçilerimizin sorunlar yaşamaması için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Şu an için sınır kapılarımızda fazla yoğunluk yok ancak bizler önlemlerimizi şimdiden aldık. Ayrıca gurbetçilerimizin geliş ve gidişlerinde sınır kapılarımızda rahat geçiş yapabilmeleri için yeterli sayıda  personel alımına gittik “ dedi. 

Edirne Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili açıklama yapan Vali Sözer, OSB’nin bir parselinin kaldığını vurgulayarak yeni bir yatırımcıyla görüşmelerimiz sürüyor. Onu da verdik mi OSB’de boş yerimiz kalmayacak önümüzdeki yıl da OSB’nin genişletme çalışmalarına başlayacağız.

   Kısa süre önce Edirne Gazeteciler Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Derya Sarılarlı beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Edirne Valisi Gökhan Sözer’e nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

 Edirne Valisi Gökhan  Sözer’i Edirne Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Derya Sarılarlı, EGD Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Bitti, Mehmet Şenol ve Edirne Gazeteciler Derneği Disiplin Kurulu Üyesi Birol çakan ziyaret etti.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Balkan Şehitleri Edirne'de törenle anıldı
“3 tane su kuyusu açmayı planlıyoruz”
Tekin: Herkesin saadetini arzu ederiz
Güvenliklere Şüpheli Paket Bilgilendirmesi
AK Parti'de temayül yoklaması yapıldı
“Edirne, tarihinin en zor günlerini geçirmiştir”
“Allah bir daha böyle günler yaşatmasın”
Keşan’da su tasarrufu
"İthal ürünler olduğu sürece et fiyatları yükselecektir"
Edirne'den Hatay'a Oyuncak Kardeşliği
“EKİPMAN GİDERİMİZİ KENDİ İÇERİMİZDE SONUCA ULAŞTIRDIK”
“Din gönüllüsünün emeklisi olmaz, rahmetlisi olur”