Gazeteciler futbolda dolu dizgin
Taktik muhasebesini çok iyi yapamayan MMMBD Edirne Şubesi ekibi, Edirne Gazeteciler Derneği ekibine 5-3 yenilmekten kurtulamadı.
Yayın Tarihi: 19 Mayıs 2012, Cumartesi 10:12
Spor Haberleri

 TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın düzenlediği futbol turnuvasında Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği Derneği(MMMBD) Edirne Şubesi ile karşılaşan gazeteciler, mücadelen 5-3 galip ayrıldı.

Maça iyi başlayan Muhasebeciler  takımı daha karşılaşmanın başında 1-0 öne geçti. Mağlup duruma düştükten sonra toparlanan Edirne Gazeteciler Derneği ilk yarının son saniyelerinde Onur’un attığı golle durumu 1-1 yaptı.

Karşılıklı ataklar ile başlayan maçın ikinci yarısında oyun üstünlüğünü ele geçiren Gazeteciler Derneği futbol takımı ikinci yarının 10'uncu dakikasında Onur'un kafa vuruşuyla durumu 2-1’e getirdi.   Gazeteciler Derneği futbol takımının orta sahasında oynayan Kemal, rakibiyle girdiği ikili mücadele sırasında sakatlanarak oyundan çıktı.  İki takımın da istekli oyunuyla devam eden maçın sonunda gülen takım Edirne Gazeteciler Derneği futbol takımı oldu, Muhasebeciler Odası’nı 5-3 yenerek grup liderliğini devam ettirdi.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

“Hangi parayla altyapıyı yapamıyorsunuz?”
Gürkan, Avrupa Belediye Başkanları Sözleşmesi'ni imzaladı
Duvar da, yol da tehlikeli
Gökerküçük’ten tabela tepkisi
Kadripaşa’da ‘afete hazır ol’ eğitimi
Kent konseyleri Edirne’de toplanacak
Edirne Giyim personel arıyor
Öğrencilerden bilim fuarı
“Obezite Kovid-19 için ‘risk faktörü’ oluşturuyor”
“Dolu çiftçiyi vurdu; zarar acilen karşılanmalı”
Tercan: “Ziyaretlerimiz, çalışmalarımız aralıksız sürüyor”
Aksal: ‘Kadınsız 2023 ve 2053 hedeflerine ulaşamayız’