TASİŞ 37 araç satacak
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü, devlete malolmuş ve tasfiyelik hale gelen toplam 37 adet aracı satmak üzere ihale açtı.
Yayın Tarihi: 05 Mayıs 2012, Cumartesi 10:19
Ekonomi Haberleri

    Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğünce, satışa esas bedeli en az 68,82 lira ile en çok 63 bin 812 lira arasında olan 25 otomobil, 1 kamyon, 3 romörk, 1 kamyonet, 3 motosiklet, 1 yat, 1 motorlu karavan, 1 küçük boy oto romörkü, 1 akülü çocuk motoru açık artırma suretiyle satılacak.

     İhale, 15 Mayıs 2012 tarihinde saat 10.00-12.00 ile 13.00-16.00'da Edirne İl Özel İdare İl Müdürlüğü Düğün Salonu'nda gerçekleştirilecek. Açık artırmaya katılmak isteyenler, şartname ve eklerini bedel karşılığında temin edebilecek.

TASİŞ kurulduğundan beri yaptığı araç satış ihaleleriyle ilgi odağı oldu. Özellikle satışa çıkarılan araçlara talipliler sadece Edirne ve yöresinden çıkmadı, İstanbul, Bursa, Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli gibi illerden de pek çok alıcı Edirne’ye gelerek gözlerine kestirdikleri araçlara pey sürdü. Bu nedenle her araç ihalesi çok hareketli geçti. Bu son araç ihalesinin de çok ilgi çekeceği tahmin ediliyor.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Balkan Şehitleri Edirne'de törenle anıldı
“3 tane su kuyusu açmayı planlıyoruz”
Tekin: Herkesin saadetini arzu ederiz
Güvenliklere Şüpheli Paket Bilgilendirmesi
AK Parti'de temayül yoklaması yapıldı
“Edirne, tarihinin en zor günlerini geçirmiştir”
“Allah bir daha böyle günler yaşatmasın”
Keşan’da su tasarrufu
"İthal ürünler olduğu sürece et fiyatları yükselecektir"
Edirne'den Hatay'a Oyuncak Kardeşliği
“EKİPMAN GİDERİMİZİ KENDİ İÇERİMİZDE SONUCA ULAŞTIRDIK”
“Din gönüllüsünün emeklisi olmaz, rahmetlisi olur”