Seyyar Satıcının İsyanı
PORTAKAL VE NARLARı YERE FIRLATTI Edirne'de bir seyyar satıcı Edirne Belediyesi zabıta ekipleri tarafından meyve sıkma makinesine el koyulmasının ardından tepkisini tezgahındaki meyveleri yere atarak gösterdi. Zabıta ve seyyar satıcı arasındaki gerginlik vatandaşların da dikkatini çekti.
Yayın Tarihi: 08 Aralık 2022, Perşembe 15:21
Haberleri

Kentte Saraçlar Caddesi'nde el arabasıyla meyve ve meyve suyu satmak isteyen Eren Mandacı, satış yaptığı sırada zabıta ekipleri Mandacı'ya başka bir noktada satış yapması konusunda uyarı yaptı. Ekiplerce yapılan uyarı sonrasında satış yaptığı noktadan gitmek istemeyen Mandacı tepki gösterdi. Ekipler ve satıcı arasında tartışma çıktı. Yaşanan olayla birlikte bölgeye Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı çevik kuvvet ekipleri sevk edildi.

Yaşanan olayda tezgahına ve meyve sıkma makinesine el konulan Eren Mandacı, bağırarak tezgahında bulunan meyveleri sokağa atarak tepki gösterdi.

Polis ekipleri tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Mandacı, 3. kez meyve sıkma makinesine el konulduğunu dile getirdi. El konulan makinesinin fiyatının 3 bin lirayı bulduğunu dile getiren Mandacı; "Satış yapmak için evden çıktım, bankaların orada durdum. Benim sıkma makinemi aldılar. Bu üçüncü oluyor. Bu makinenin fiyatı 2.5 - 3 bin lira. Biz ne yiyelim? Taş mı yiyelim? Bize yer göstermiyorlar, müdüre gidiyoruz yerinde yok. Bizi caddenin en aşağısına atıyorlar. Herkese yer veriyorlar, bize göstermiyorlar. Yapacak bir şey yok. Demek ki biz de karanlık işler yapacağız böyle giderse." Dedi.

Haber Ogün Kurkan

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Havsa Ziraat Odası Uzel’le Devam
Arabacı, "Genel kurul çiftçilerimize ve Edirne'mize hayırlı olsun”
6 katlı apartmanda yangın
Lüleburgaz Belediyesi ile DSİ arasında protokol           
Balkan, yol yapım çalışmalarının sürdüğünü bildirdi
Yörükler'in Asri Mezarlıktaki kabrinde anma programı düzenlendi
Kazada 2 kişi yaralandı
Dr. Zaben, kış aylarında bağış sayılarının düştüğünü söyledi
Aksal, yasalaşan Yükseköğretim Kanunu'yla ilgili değişiklikleri değerlendirdi
Maç kar engeline takıldı
AK Parti Edirne Süloğlu, Lalapaşa ve merkez ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi
Gaytancıoğlu, meranın üreticilere verilmesi gerektiğini dile getirdi