29 liraya mis gibi çamaşır
Edirne’de Mis Çamaşır yıkama ve kurutma firması müşterilerinin evlerinden aldıkları kirli çamaşırları yıkayıp kurutup poşetli halde adrese teslim ediyor. Kullanıcılar, telefonlarına indirdikleri uygulama sayesinde, firmaya ulaşarak 7 kilogram kirli çamaşırlarını 29 liraya, mis gibi evlerine teslim alıyor.   
Yayın Tarihi: 08 Aralık 2022, Perşembe 13:38
Haberleri

Firmanın sahibi Ümit Demirel, Edirne’de uygulamanın talep gördüğünü ifade ederek fiyat konusunda fazla bir artışa gitmeyi düşünmedikleri söyledi.

“UYGULAMAYA İHTİYAÇ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM”

Demirel, uygulamıyı kullananların daha çok öğrenci ve bekarlar olduğunu belirterek, şunları söyledi: 

 “Kendimde yıllar önce öğrenciyken çamaşırla ilgili birçok sorunumuz oluyordu. Yıkamayla ilgili. Hem yıkama hem kurutma aşmasında. Bu aklıma geldi. Yıllar sonra Edirne’deki öğrenci arkadaşların çamaşırla ilgili sıkıntılarını gidermek için böyle bir uygulamaya ihtiyaç olduğunu düşündüm.

Uygulama üzerinden sipariş veriyor. Müsait oldukları tarih ve saatte bizim ücretsiz servisimiz adreslerinden çamaşırlarını alıyor, işletmemize getiriyor. Çamaşırlar burada aynı evdeki gibi yıkanıyor. Evde nasıl kurutuluyorsa, o şekilde kendi halinde kurutma odamızda kurutuluyor. Biraz daha acil kuruması gereken çamaşırları kurutma makinesinde kurutabiliyoruz. Kuruyan çamaşırları güzelce katlıyoruz, poşetliyoruz, kullanıcılara ulaştırıyoruz. Yine ücretsiz servisimizle.

“TALEP ŞU AN GÜZEL”

Talep şu an güzel. Beklediğimiz gibi gidiyor. Fiyatımız kampanya fiyatı. Daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için kampanyalı fiyatımız var. Bu fiyatı çok fazla artırmayı düşünmüyoruz. Hizmet kitlemiz öğrenciler ve bekarlar olduğu için ekonomik olması açısından fiyatı yüksek tutmayı düşünmüyoruz.”  Haber Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Havsa Ziraat Odası Uzel’le Devam
Arabacı, "Genel kurul çiftçilerimize ve Edirne'mize hayırlı olsun”
6 katlı apartmanda yangın
Lüleburgaz Belediyesi ile DSİ arasında protokol           
Balkan, yol yapım çalışmalarının sürdüğünü bildirdi
Yörükler'in Asri Mezarlıktaki kabrinde anma programı düzenlendi
Kazada 2 kişi yaralandı
Dr. Zaben, kış aylarında bağış sayılarının düştüğünü söyledi
Aksal, yasalaşan Yükseköğretim Kanunu'yla ilgili değişiklikleri değerlendirdi
Maç kar engeline takıldı
AK Parti Edirne Süloğlu, Lalapaşa ve merkez ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi
Gaytancıoğlu, meranın üreticilere verilmesi gerektiğini dile getirdi