Kırbiç ve yönetimi tekrar aday
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç, 11 Ocak 2023 tarihinde, birliğin genel kurulunu gerçekleşeceğini söyledi. Aynı yönetimle tekrar aday olduklarını ifade eden Kırbiç, “Bu yapılacak seçim sürecinde biz de mevcut yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte tekrar bu göreve talibiz” dedi.
Yayın Tarihi: 30 Kasım 2022, Çarşamba 07:00
Haberleri

Kırbiç, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“12-20 Kasım tarihleri itibariyle Trakya Birliğe bağlı 48 kooperatifimiz 13 ilde genel kurullarını tamamladı.  Bir bölümü 12 Kasım’da diğerleri de 20 Kasım itibariyle seçimlerini yapmış bulunmakta. Önümüzdeki süreç için bu seçimlerde kooperatif yönetim kurulları ve birlik temsilcileri belirlendi. 48 kooperatifimizde 300 birlik temsilcisi seçildi. Bu seçilen arkadaşlarımız da 11 Ocak 2023 tarihinde yapılacak olan birlik genel kurulunda birlik yönetim kurulu üyelerimizi seçecektir. Ben tüm birliğimize, kooperatiflerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu yapılacak seçim sürecinde biz de mevcut yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte tekrar bu göreve talebiz. Önümüzdeki günlerde tüm Türkiye’de kooperatiflerimizi ziyaret edip onları genel kurulumuza davet edip görüşlerini alacağız. Bize söylemek istedikleri olabilir bunları dinleyeceğiz. Birliğimizin politikalarıyla ilgili fikir alış verişimiz olacaktır. Ben bu sürecin tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum”

Yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

“Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Emre Yılmaz, Remzi Kobak, Hüseyin Kocabıyık, Ahmet Akgün, Genel Müdür Hakan Çalen” Haber Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Havsa Ziraat Odası Uzel’le Devam
Arabacı, "Genel kurul çiftçilerimize ve Edirne'mize hayırlı olsun”
6 katlı apartmanda yangın
Lüleburgaz Belediyesi ile DSİ arasında protokol           
Balkan, yol yapım çalışmalarının sürdüğünü bildirdi
Yörükler'in Asri Mezarlıktaki kabrinde anma programı düzenlendi
Kazada 2 kişi yaralandı
Dr. Zaben, kış aylarında bağış sayılarının düştüğünü söyledi
Aksal, yasalaşan Yükseköğretim Kanunu'yla ilgili değişiklikleri değerlendirdi
Maç kar engeline takıldı
AK Parti Edirne Süloğlu, Lalapaşa ve merkez ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi
Gaytancıoğlu, meranın üreticilere verilmesi gerektiğini dile getirdi