"Pazarlama Araştırmalarında Alternatif Yöntemler Sempozyumu" düzenlendi
Trakya Üniversitesi (TÜ) ve Pazarlama Araştırmaları Derneği iş birliğinde "Pazarlama Araştırmalarında Alternatif Yöntemler Sempozyumu" gerçekleştirildi.
Yayın Tarihi: 24 Eylül 2022, Cumartesi 07:00
Haberleri

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Balkan Kongre Merkezi'nde düzenlenen sempozyumda, deneysel tasarım yöntemi ve uygulama deneyimleri ele alındı.

İki gün süren sempozyumda, alanında uzman 12 akademisyen, pazarlama araştırmalarında deneysel tasarım yöntemi konusunda 6 farklı oturumda sunum yaptı.

TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, sempozyum açılışında yaptığı konuşmada, üniversitenin son yıllarda ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği başarılarla ön plana çıktığını belirtti.

Sempozyuma ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Tabakoğlu, teknoloji, Ar-Ge, inavosyon ve akreditasyon süreçlerine önem verdiklerini kaydetti.

Pazarlama ve Pazarlama Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Selçuk Burak Haşıloğlu ise sempozyumla genç araştırmacılara ve akademisyenlere pazarlama alanında destek sunmaya çalıştıklarını belirtti.

TÜ Öğretim Üyesi ve Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. Nevin Üzerem de sempozyumun gerçekleşmesinde emeği geçenler teşekkür etti.

Sempozyumun açılış programına Koç Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Zeynep Gürhan Canlı, Arel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez, akademisyen ve öğrenciler katıldı.(aa)

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Dilimle baklava devri!
29 liraya mis gibi çamaşır
3 harfli marketlere fahiş fiyat denetimi
Ani hava değişimine dikkat!
Silahlı kavgayla ilgili 3 kişi tutuklandı
Türkan Seçkin, Fotoğraflarla Anıldı
ADD: Bu gidiş, iyi gidiş değildir!
İpsala ilçesinde okul servisleri denetlendi
Okullarda iş güvenliği ve ilk yardım eğitimi
Vali Kırbıyık Halkalı- Kapıkule Hızlı Tren Hattı’nda incelemelerde bulundu
Hastane Caddesi'nde üstyapı çalışmaları sürüyor
100. yıla vefa yemeği