Üner’den ‘2 Milyon’ İddialarına Yanıt
CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Savaş Üner, basın toplantısı düzenledi. Gerçekleştirilen toplantıda sosyal medyada yer alan 2 milyon söylemlerine yanıt veren Üner, paylaşım yapan kişileri kınadığını belirtti. 
Yayın Tarihi: 20 Eylül 2022, Salı 07:00
Haberleri

CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Savaş Üner, kentte bir tesiste basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gerçekleştirilen basın açıklamasında konuşan Üner, sosyal medyadaki açıklamaların partiye zarar verdiğini söyledi. CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Savaş Üner; “Sosyal medyalarda öyle bir cümleler kullanılıyor. Bu kimin için kullanıldığını bilmiyorum. Sonuçta bir sürecine giriyoruz. Seçim sürecine girdiğinde adaylar mutlaka bir para harcayacaklar. Bunun rakamı ne olduğu belli değil ucu açık. Ama söylenilen 2 Milyon lirayı partideki makamlara verilecek gibi görülürse ve lanse edilirse bu hadsiz bir açıklamadır. Parti adına söylenmiş bir şeyse ben bunu yapan kişileri kınıyorum yani.  Ama para harcanacaksa tabii ki adaylar kim olursa olsun çıktığı süreçte illa ki para harcayacaklar. Köy köy ilçe ilçe geziyoruz. Bunların masrafları var. Rakam olarak bir şey demiyorum.” Dedi.

Milletvekilliği için çalışmalarına devam edeceğini vurgulayan Üner, partiden çıkacak ismi sonuna kadar destekleyeceğini belirtti. CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Savaş Üner; “Milletvekilliği adaylık sürecinde partimizin vermiş olduğu karara saygı duyacağız. Şu an 42 yaşındayım, önümüzde siyasi olarak uzun bir serüven var. Belki bu dönem olmazsa, önümüzdeki olacak. Belki daha farklı gelişmeler olacak. Aday olmasam bile partimizin göstereceği adayın yanında olacağım. Ön seçim ve ya atamı gibi bir sorunum yok. Ön seçim de olsa atama da olsa adım gibi savaşmaya devam edeceğim.” İfadelerini kullandı.

Haber Ogün Kurkan

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Dilimle baklava devri!
29 liraya mis gibi çamaşır
3 harfli marketlere fahiş fiyat denetimi
Ani hava değişimine dikkat!
Silahlı kavgayla ilgili 3 kişi tutuklandı
Türkan Seçkin, Fotoğraflarla Anıldı
ADD: Bu gidiş, iyi gidiş değildir!
İpsala ilçesinde okul servisleri denetlendi
Okullarda iş güvenliği ve ilk yardım eğitimi
Vali Kırbıyık Halkalı- Kapıkule Hızlı Tren Hattı’nda incelemelerde bulundu
Hastane Caddesi'nde üstyapı çalışmaları sürüyor
100. yıla vefa yemeği