“Bu seferin kazananı Edirne olacak”
Edirne AK Parti İl Başkanı Belgin İba ‘Köy Köy Edirne’ programı kapsamında ‘Bu seferin kazananı Edirne olacak’ sloganıyla kente bağlı köyleri ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette köyde ikamet eden vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İba, hizmetlerin devam edeceğini ve gelecek dönem seçimlerinde kazananın Edirne olacağını aktardı.
Yayın Tarihi: 12 Ağustos 2022, Cuma 10:39
Haberleri

Edirne AK Parti İl Başkanlığı tarafından ‘Köy Köy Edirne’ programı hız kesmeden devam ediyor. ‘Bu seferin kazananı Edirne olacak’ sloganıyla gerçekleştirilen program dâhilinde Edirne AK Parti İl Başkanı Belgin İba, vatandaşlarla ve muhtarlarla bir araya geldi. Başkan İba, vatandaşlarla yaptığı sohbette hizmetlerin devam edeceğini kaydetti. Köyde ikamet eden vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyen İba, taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözüme kavuşturulması için çok çalıştıklarını aktardı.

Başkan İba, yürütülen ‘Köy Köy Edirne’ programı kapsamında Karakasım, Üyüklütatar, Doyran, Elçili ve Orhaniye köylerini ziyaret etti.

Karakasım Köyü’nde vatandaşlarla sohbet eden İba, “Karakasım'da da köy sakinlerimizin meramlarına, arzularına kulak verdik. Tüm çabalarımız hemşehrilerimiz için.” İfadelerini kullandı.

Üyüklütatar Köyü’nde Muhtar Tezcan Girgin ve köy sakinleri ile buluşan İba, beklenti ve gereksinimleri dinlediklerini, gerekli notları aldıklarını ifade etti.

Doyran Köyü’nde Muhtar Tevabil Çelik’den bilgi alan İba ardından köy sakinleri ile buluştu.

Elçili Köyü’nde Muhtar Mehmet Hamdi Aksoy ve Elçili sakinlerini ziyaret eden İba, “Köyümüzün ihtiyaçlarını bizzat ilk ağızdan dinledik, tüm köylerimize ulaşacak ve Edirnemizin her bir köşesine erişene dek ziyaretlerimizi sürdüreceğiz.” Dedi.

Orhaniye Köyü’nde Muhtar Metin Oskar ile görüşen İba, köyün ihtiyaçları ve müşkülleri için gerekli çalışmaların yapılması adına ilk adımları attıklarını dile getirdi.   Haber Merkezi

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

3 katlı ahşap binada çıkan yangın söndürüldü
Bağımsızlık Günü’nde Edirne’ye Akın Ettiler
Eğitim İş’ten Promosyon İhalesine Şerh
Avukatlar Eylemlilik Sürecini Erteledi
Şentürk’ten Seçmenlere Önemli Uyarı
Kırbıyık, sezon açılış konserini dinledi
Özlem Becan Uzunköprü Belediyesi’nin 41 ayını halkla ve basınla paylaştı
“Söğütlük, söğütlük olarak kalmalı”
Çocuk Müzesi, Minik Misafirlerini Ağırladı
Helvacıoğlu, Engelsiz Park'ta incelemede bulundu
Keşan’da evcil hayvan parkı kurulacak
Şehit Efkan Yıldırım ve Adnan Tunca, kabirleri başında anıldı