TÜ öğrencileri Keşan'da 37 sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi
Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda, Toplumsal Hizmet dersi kapsamında, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde 37 sosyal sorumluluk projesine imza atıldı.
Yayın Tarihi: 06 Ağustos 2022, Cumartesi 07:00
Haberleri

Öğr. Gör. Burak İşçimen tarafından verilen ders kapsamında 168 öğrenci tarafından yürütülen 37 projede 2380 kişi aktif olarak yer aldı.

Birbirinden farklı nitelikteki etkinliklere Keşan Kaymakamlığı, Keşan Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Vergi Dairesi gibi kamu kurum ve kuruluşları ile özel kurum ve kuruluşlar da destek verdi.

Öğrencilerle Keşan halkına değer üretecek, fayda sağlayacak projelere ima attıklarını söyleyen Öğr. Gör. Burak İşçimen “Engelli ve özel gereksinimli bireylerden yaşlılarımıza, patili ve kanatlı dostlarımızdan içinde yaşadığımız doğanın korunumuna kadar birçok farklı alanda projeye imza attık. Gençlerimizi doğru yönlendirdiğimizde, doğru networkleri kurduğumuzda sonuçları da güzel oluyor. Bizlere çalışmalarımızda destek veren başta Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu olmak üzere Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Atakişi’ye, yüksekokul çalışanlarına ve destek veren tüm kuruluşlara teşekkür ederim.” dedi. Haber Merkezi

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Şahin: “Talep etmeyen esnaf için belediyeden zam istemem”
İstismar İddiasına tutuklama
Öztunç’la Gürkan’dan aşure ikramı
TÜMKİAD'dan 4 bin aşure İkramı
Bulgaristan'dan Gelen Öğrencilere Edirne Turu
“Saldırıları Derhal Durdurun”
Trakya Müzik Festivali'nde Yıldızlar Geçidi
TÜ’den Soydaş Hekimlere Eğitim Desteği
Arpacı, yaz okulu destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti
"Bizim başarımız milletin gönlüne girmekten geçiyor”
“Günlük hayat küresel ısınmanın etkilerine göre planlanmalı”
İşkur aracılığıyla eleman ihtiyacını karşılayan iş yerlerine ziyaret