Milli atletler Edirne’de ağırlandı
Türkiye Atletizm Milli Takımı, Romanya’da 13 Mayıs 2022’de gerçekleşecek Balkan Dağ Koşuları Şampiyonası için Edirne’den yola çıktı. Sporcular ve hocalarını, Türkiye Atletizm İl Temsilcisi Memduh Örüş ve Atletizm Federasyonu Bölge Koordinatörü Esra Akgün Yılmaz, karşıladı. Şükrüpaşa Atletizm Sahasında  karşılanan 11 Milli atlet ve hocaları, Edirneli atletizm sporcularıyla bir araya geldi. Milli sporcular, antrenman yapan Edirneli sporcularla tanışarak sohbet etti. Sohbet sonrasında Kapıkule Sınır Kapısı’na doğru hareket eden Milli sporcular, Edirne’den moral depolayarak ayrıldı.
Yayın Tarihi: 14 Mayıs 2022, Cumartesi 07:00
Haberleri

Türkiye Atletizm Federasyonu Organizasyon Kurulu Üyesi İsmail Ud, “Balkan Dağ Koşuları Şampiyonasına sporcu ve hocalarımızla hareket ettik. Hedefimiz tüm madalya ve kupaları almaktır. Büyük bir iddia ile gidiyoruz” dedi.

Türkiye Atletizm Federasyonu Dağ Koşuları Koordinatörü Hasan Babaç, “27 Mart’ta Köyceğiz’de yaptığımız Milli Takım seçmelerinde belirlediğimiz sporcularımla başarılı olmak için hareket ettik. Kapıkule Sınır Kapısı’ndan çıkış yapacağız. Edirne’de çok iyi ağırlandık. Edirne’de bizi ağırlayan Esra ve Memduh Hocamıza çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Atletizm Federasyonu Bölge Koordinatörü Esra Akgün Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Milli Takımızın Edirne’den geçmesi ve onlara ev sahipliği yapmamız çok gurur verici. Burada çok güzel örnekler oluyor. Sporcularımız abileri ve ablalarından çok ciddi feyz alıyorlar. Onların izinden bir dönem sonra bayrağı teslim alıp ülkelerini temsil etmek için hedef koyuyorlar” dedi. Haber Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Arıza, yüzlerce rögar kapağı açılarak tespit edildi
Nikahı Başkan Gürkan kıydı
Gürkan Vatanını seven sandığa gelsin
Yerel gazeteler desteklenmeli
Cumhurbaşkanı seçimi 2. Tur hazırlıkları tamamlandı
Türk Mutfağı Haftası lokma ile tamamlandı
‘Sulanabilir tarım arazisini yüzde 60’a getireceğiz’
Valilik Kupası Voleybol Turnuvası başladı
Tüm ameliyathaneler yenilendi
Belene Kampı'nda yaşadıklarını unutamıyor
Erişte mantısı, tarhana pilavı, kaz oturtma…
2. tur seçim hazırlıkları