Sınır Beyi’nden anlamlı çalışma
Edirnespor Sınır Beyi Taraftarlar Derneği tarafından 25 Kasım Edirne’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü nedeniyle dernek binasına QR kodun yer aldığı pankart asıldı.
Yayın Tarihi: 25 Kasım 2021, Perşembe 07:00
Haberleri

Pankart hakkında yazılı açıklamada bulunan Edirnespor Sınır Beyi Taraftarlar Derneği Başkanı Kıvanç Arda; “Derneğimizin kurulduğu 2019 yılında Tunca Köprüsü üzerinde 97 adet meşale yakarak 25 Kasım Edirne’mizin düşman işgalinden kurtuluşunu kutlamıştık. Edirne’mizin işgalden kurtuluşunun 99. Yılında yapmış olduğumuz QR kodu pankart ile sizleri bu güzel anıya tekrar götürüyoruz.” dedi.

Edirnespor Sınır Beyi Taraftarlar Derneği 25 Kasım Edirne’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü nedeniyle farklı bir çalışamaya imza attı. Gerçekleştirilen çalışmada geçen yıllarda gerçekleştirilen etkinliklerin yer aldığı QR kod çalışması dernek binasına asıldı. Asılan QR kod ile ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı  Arda; “Osmanlı İmparatorluğunun ünvanlı şehri , Cumhuriyetimizin gözbebeği Kadim Türk şehri Edirne’mizin Kurtuluşunun 99. Yıldönümünde başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizin millet yolunda fedakarlık yapan herkesin aziz hatıralarına saygı ve selam gönderiyoruz. Memleketimiz için acı ve esaret dolu günlerinin geride kaldığı tarih olan 25 Kasım 1922' de düşman işgalinden kurtulan Serhad şehri Edirne’mizin kurtuluşunu kutlamanın onur ve gururunu yaşıyor tüm hemşerilerimize saygılarımızı sunuyoruz. Derneğimizin kurulduğu 2019 yılında Tunca Köprüsü üzerinde 97 adet meşale yakarak 25 Kasım Edirne’mizin düşman işgalinden kurtuluşunu kutlamıştık. Edirne’mizin işgalden kurtuluşunun 99’uncu yılında yapmış olduğumuz QR kodu pankart ile sizleri bu güzel anıya tekrar götürüyoruz.” ifadelerini kullandı. Haber Ogün Kurkan

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Çayın da tadı kaçtı
Nakit biniş 5 TL
Şahin: “Bütün şoför esnafının başkanıyım”
Üreticiye 10 kuruş kazanç
Ülkü Ocakları’ndan Çevrimiçi “LGS Deneme Sınavı”
Zamlar Karşısında Çiftçi Nasıl Ekecek?
Edirne'de ulaşım yatırımları sürüyor
Edirne'nin "küçük dev adamı"
Edirne Yeşilay Spor ve Gençlik Kulübü Derneği genel kurulu yapıldı
Yunus Emre hatıra kitabı yayımladı
Aileler için “Çocukları dijital tehlikelerden koruma rehberi”
Edirne İyi Parti teşkilatları seçimlere hazır