PTT’den 181. müşteriye pul koleksiyonu
Edirne’de PTT’nin 181’inci kuruluş yıldönümü gerçekleştirilen törenle kutlandı. Gerçekleştirilen törenin ardından PTT Edirne Şubesi’ne gelen 181 numaralı vatandaşa pul koleksiyonu hediye edildi.
Yayın Tarihi: 23 Ekim 2021, Cumartesi 07:00
Haberleri

Edirne’de PTT’nin 181’inci kuruluş yıldönümü kentte gerçekleştirilen etkinlikler ile kutlandı. Atatürk Anıtı’nda gerçekleştirilen çelenk sunma töreninin ardından etkinler kapsamında kentte bulunan PTT Edirne Şubesine gelen 181’inci vatandaşa ‘Milli Mücadele’nin 100’üncü Yılı’na özel hazırlanan pul koleksiyonu hediye edildi.

PTT’nin kuruluşunun 181’inci yıldönümünü kutlayan Edirne PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe;“23 Ekim 1840 yılında posta nezareti olarak kurulan PTT A.Ş bugün 181’inci Yıldönümünü kutluyor. İmparatorluktan Cumhuriyete bir köprü oluşturan kurumuz. Bugüne kadar bütün teknolojik yatırımları yapmak suretiyle vatandaşlarımıza, müşterilerimize, halkımıza en iyi hizmeti, en kaliteli hizmeti yapmaya çalıştık ve halen de yapıyoruz. Pandemi döneminde ülkemizde ve dünyada gerçekten bir posta teşkilatlarının önemi anlaşıldı. Pandemi döneminde bütün çalışanlarımız büyük bir özveriyle vatandaşlarımıza kesintisiz olarak hizmet sundu. PTT’nin vefakâr, cefakâr bir personel yapısı var. Bu insanlarla çalışmaktan ben gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

PTT Edirne Şubesi’nde gerçekleştirilen kuruluş yıldönümü etkinliğinde hediye edilen pul koleksiyonu hakkında açıklamalarda bulunan PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe,”Gişelerden sıra numarası alan 181’inci Şanslı müşterimize Genel Müdürlükten gönderilen bir hediyeyi takdim ediyoruz.” dedi.

181’inci müşteri Merve Öztürk, neredeyse tüm işlemler için PTT’yi kullandığını dile getirdi. Öztürk; “Çok şanslı insanlardan birisiyim herhalde. Benim için de sürpriz oldu. PTT’yi sıklıkla kullanıyorum, bütün devlet işlerimiz buradan görülüyor. Her şekilde PTT’yi kullanıyoruz.” şeklinde konuştu. Haber Ogün Kurkan

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

ETUS'a zam gündemde
Edirne’de kahve kokulu festival
‘Edirne Gülü’nü Edirneliler’e ilk Yöre Dergisi duyurdu
“Çatı çalışması tekrar başladı”
Çağdaş gençlerden tanışma kahvaltısı
‘Kardeşliğin tesis edilmesi gerek’
Tehlike ‘geliyorum’ diyor
CHP’den esnaf ziyareti
Edirne havasının temizliği yağışlara bağlı
Batı Trakya Türkleri:‘Ne umduk, ne bulduk!’
Yasa dışı geçişlere izin yok
Arda Boks Kulübü sporcularından 3 madalya