Edirne Safir Okullarından Sosyal Sorumluluk Projesi
Safir Edirne Okulları, Okul Aile Birliği, Hami Okul Projesi kapsamında özel okullar ile resmî okullar arasındaki sosyal dayanışma ve bütünleşmeyi artırmak amacıyla  Meriç İlköğretim Okulu için İngilizce sınıfı oluşturdu. İngilizce sınıfının açılışı Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı ve şube müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Yayın Tarihi: 22 Ekim 2021, Cuma 13:03
Haberleri

Açılışı yapılan sınıfın Okul Müdürü Azize Turan ve yardımcıları, Safir Edirne Okulları Kampüs Müdürü Eren Aksöyek ve birim müdürleri ve Okul Aile Birliği üyeleri organize ettikleri sınıfın açılışında bizzat bulunarak “ Hami Okul Projesi”nin en güzel ve en somut örneğini sergilediler. Meriç İlköğretim Okulunun ritim grubu, verdikleri kısa konserle açılışı renkli hale getirdiler.

Böylece iki kurumsal yapının iş birliği yaparak gönüllülük esası ile paylaşımlarını artırdıkları ve dayanışma kültürünün güçlenmesine katkıda bulundukları görülmüştür.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı, açılışta yaptığı konuşmada, Safir Okullarının gerçekleştirmiş olduğu bu projenin diğer okullar tarafından da devam ettirilmesi ve böylece sosyal dayanışmayla okullarımızın bütünleşmesinin yardımlaşmadaki önemini vurguladı.

Böyle güzel ve faydalı bir etkinliğe sahiplik yapan Safir Edirne Okullarını ve bu etkinliğin oluşturulmasına katkı sağlayan Meriç İlköğretim Okulunu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Haber Merkezi

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

ETUS'a zam gündemde
Edirne’de kahve kokulu festival
‘Edirne Gülü’nü Edirneliler’e ilk Yöre Dergisi duyurdu
“Çatı çalışması tekrar başladı”
Çağdaş gençlerden tanışma kahvaltısı
‘Kardeşliğin tesis edilmesi gerek’
Tehlike ‘geliyorum’ diyor
CHP’den esnaf ziyareti
Edirne havasının temizliği yağışlara bağlı
Batı Trakya Türkleri:‘Ne umduk, ne bulduk!’
Yasa dışı geçişlere izin yok
Arda Boks Kulübü sporcularından 3 madalya