Edirne Giyim personel arıyor
Edirne Giyim Sanayi Fabrikası, şehir genelinde 11 noktada billboard ilanına çıkarak 120 personel alımı yapacağını duyurdu.
Yayın Tarihi: 15 Ekim 2021, Cuma 07:00
Haberleri

Edirne Giyim Sanayi Fabrikası, dikiş-ütü alanında tecrübeli ya da tecrübesiz 120 personel arıyor. Başvuruların hafta içi 07:00-17.00 saatleri arasında Kapıkule yolu üzerinde bulunan fabrikaya şahsen yapılacağı ifade edildi.

Edirne Giyim Sanayi Fabrikası, İnsan Kaynakları Müdürü Hasan Hazneci, yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi pandemi sebebiyle son 2 yıldır dünya pazarında satışların düşmesine bağlı olarak siparişlerde önemli miktarlarda azalmalar meydana geldi. Edirne Giyim Sanayi olarak, tüm çalışma arkadaşlarımızla el ele vererek,  kalitemizden taviz vermeden, müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak bu zorlu süreci atlatmaya çalışıyoruz.

Pandeminin olumsuz etkilerinin azalmaya başlaması ve dünya pazarında bu süreç zarfında tükenen stoklar sebebiyle bugün satışlarda oluşan yoğun talep sebebiyle, siparişlerimizde artan bir döneme girmiş bulunuyoruz. Bu sebeple de ailemize yaklaşık 120 yeni arkadaşımızı daha katmayı planlıyoruz. Özellikle geride kalan yaklaşık 18 aylık pandemi sürecinde hiçbir alım yapmadığımız için bugünkü ihtiyaçlarımızı şehrimiz genelinde çeşitli noktalarda reklam panoları üzerinden de duyurmak istedik.

İlanlarımızın yayımlanmasını takip eden birkaç gün içerisinde de fabrikamıza gelen yoğun başvurular memnuniyet vericiydi. Edirne halkımızın şirketimize göstermiş olduğu güven ve talepten dolayı  teşekkürlerimizi sunuyoruz. Aramıza yeni katılacak çalışma arkadaşlarımızla birlikte, Edirne Giyim Sanayi olarak her geçen gün daha da büyük bir aile olma yolunda ilerliyoruz. Bu ailenin bir parçası olmak isteyen arkadaşlarımızı da başvuruda bulunmak üzere fabrikamıza bekliyoruz" dedi. Haber Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

ETUS'a zam gündemde
Edirne’de kahve kokulu festival
‘Edirne Gülü’nü Edirneliler’e ilk Yöre Dergisi duyurdu
“Çatı çalışması tekrar başladı”
Çağdaş gençlerden tanışma kahvaltısı
‘Kardeşliğin tesis edilmesi gerek’
Tehlike ‘geliyorum’ diyor
CHP’den esnaf ziyareti
Edirne havasının temizliği yağışlara bağlı
Batı Trakya Türkleri:‘Ne umduk, ne bulduk!’
Yasa dışı geçişlere izin yok
Arda Boks Kulübü sporcularından 3 madalya