‘Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme zamanıdır’
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “Zaman MHP'nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. MHP ve Ülkücü camia buna hazır ve kararlıdır. MHP'nin gönül kervanı, Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır.” dedi.
Yayın Tarihi: 14 Ekim 2021, Perşembe 07:00
Haberleri

Başkan Tercan,  MHP’ye katılımlarla ilgili bir yazılı basın açıklaması yaptı, açıklamasında, “MHP'nin çıtasını yükseltmek için.. MHP'ye ivme kazandırmak için.. El ele, gönül gönüle, omuz omuza, sırt sırta vererek.. El birliğiyle 2023'te yapılacak olan milletvekili seçimlerinde milletvekili çıkarmak için çalışıyoruz. Yeni üyelerimiz ile gücümüze güç katıyoruz..

Sayın Nermin Aydın, Sayın Büşra Gizem Gözler, Sayın İhsan Göksoy, Sayın Doğan Çakmak MHP İl Teşkilatımıza gelerek üye olmuşlardır. Üyelikleri hayırlı olsun. Hoşgeldiniz diyor, saygılar sunuyorum…” diyerek şunları kaydetti:

“MHP'nin Edirne'de zirveye en zirveye yükselme hareketinin başlatıldığı, gönüllerin birleştiği, bütün mensuplarının kenetlendiği yerdir MHP…

MHP ve Ülkücü Camia, Edirne İlimizde samimi, kararlı, heyacanlı ve güç birliği ile başarılı olacaktır.

Ülkücü harekete yeni bir soluk katmak, kutlu bir ufuk açmak için MHP'nin inançlı kadroları yeni bir şevk ve heyacanla hazırdır.

Yüce Allah bu kutsal gaye uğruna sarfettiğimiz emekleri ve içimizdeki bu vatan ve millet aşkını ve heyacanı karşılıksız bırakmayacaktır.

Edirne'de üç hilali daha yukarlara çıkarmak için İlçe Başkanlarımız ve yönetimleri bu yolda varını yoğunu ortaya koyarak, zaman ve mekân mefumu gözetmeksizin çalışacaklarından ve başarılı olacaklarından asla şüphem yoktur.

Zaman MHP'nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. MHP ve Ülkücü camia buna hazır ve kararlıdır. MHP'nin gönül kervanı, Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır.

Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP'yi Edirne'de başarılı kılmak için bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız İnşallah…”

Tercan, MHP’nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeyi de önererek, “Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız.

Gün birlik günüdür. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım, bu oyunu bozalım.

İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya bize uzak, herkese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Edirne'de MHP'nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeliyiz.

Şunu hiç bir zaman unutmayalım ki! Bütün davalar samimi insanların omuzları üstünde yükselir.” şekinde ifadeler kullandı. Haber Merkezi

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

“Hangi parayla altyapıyı yapamıyorsunuz?”
Gürkan, Avrupa Belediye Başkanları Sözleşmesi'ni imzaladı
Duvar da, yol da tehlikeli
Gökerküçük’ten tabela tepkisi
Kadripaşa’da ‘afete hazır ol’ eğitimi
Kent konseyleri Edirne’de toplanacak
Edirne Giyim personel arıyor
Öğrencilerden bilim fuarı
“Obezite Kovid-19 için ‘risk faktörü’ oluşturuyor”
“Dolu çiftçiyi vurdu; zarar acilen karşılanmalı”
Tercan: “Ziyaretlerimiz, çalışmalarımız aralıksız sürüyor”
Aksal: ‘Kadınsız 2023 ve 2053 hedeflerine ulaşamayız’