Tunca Nehri kenarında farkındalık etkinliği
DEVA Partisi Edirne İl Başkanlığı üyeleri ‘Dünya Temizlik Günü’ nedeniyle Tunca Nehri kenarında farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.
Yayın Tarihi: 20 Eylül 2021, Pazartesi 07:00
Haberleri

Düzenlenen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda; “Dünya Temizlik Günü vesilesiyle bugünün önemi için arkadaşlarımızla birlikte bir çevre temizliği etkinliği gerçekleştiriyoruz. Daha temiz bir dünya, daha temiz ülke, daha temiz şehirler için hep beraber böyle bir mesaj vermek istiyoruz.” dedi.

DEVA Partisi Edirne İl Başkanlığı üyeleri ‘Dünya Temizlik Günü’ nedeniyle Tunca Nehri kenarından başlayan ve Karaağaç Mahallesi’ne kadar sürecek etkinliğe imza attı. Gerçekleştirilen etkinliğin 81 ilde eşzamanlı olarak düzenlendiğini belirten DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Arda; “Dünya Temizlik Günü vesilesiyle bugünün önemi için arkadaşlarımızla birlikte bir çevre temizliği etkinliği gerçekleştiriyoruz. Tabi tüm Edirne’yi bizim temizlememiz mümkün değil, sembolik olarak gerçekleştiriyoruz. Tüm Edirnelilere bir mesaj olması amacıyla bu etkinliği yapıyoruz. 81 ilde DEVA Partisi olarak eşzamanlı olarak bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Daha temiz bir dünya, daha temiz ülke daha temiz şehirler için hep beraber böyle bir mesaj vermek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen etkinlik kapsamında parti üyeleri, Tunca Nehri kenarından bir araya gelerek çöp topladı. Haber Ogün Kurkan

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

“Hangi parayla altyapıyı yapamıyorsunuz?”
Gürkan, Avrupa Belediye Başkanları Sözleşmesi'ni imzaladı
Duvar da, yol da tehlikeli
Gökerküçük’ten tabela tepkisi
Kadripaşa’da ‘afete hazır ol’ eğitimi
Kent konseyleri Edirne’de toplanacak
Edirne Giyim personel arıyor
Öğrencilerden bilim fuarı
“Obezite Kovid-19 için ‘risk faktörü’ oluşturuyor”
“Dolu çiftçiyi vurdu; zarar acilen karşılanmalı”
Tercan: “Ziyaretlerimiz, çalışmalarımız aralıksız sürüyor”
Aksal: ‘Kadınsız 2023 ve 2053 hedeflerine ulaşamayız’