Açık Ceza Evi satış mağazası süper
Haberin Yayın Tarihi: 25 Haziran 2013 Salı, 08:00
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Edirne Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan mahkûmlar tarafından üretilen ürünlerin satışının yapıldığı Satış Mağazası'nın üçüncüsü, Talatpaşa Asfaltı'nda açıldı.

Edirne Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan mahkumlar tarafından üretilen ürünlerin satışının yapıldığı Satış Mağazası'nın üçüncüsü, Talatpaşa Asfaltı'nda açıldı. Edirne Açık Ceza İnfaz Kurumu'nun şehir merkezindeki üçüncü satış mağazası hizmete girdi. Kurumda kalan mahkumlar tarafından üretilen ürünlerin satıldığı satış mağazası, uygun fiyatları ile birçok markete rakip olmaya aday.

Talatpaşa Asfaltı'nda, Şükrüpaşa İlköğretim Okulu karşısında hizmete giren satış mağazasının açılışı, geniş katılımla yapıldı. Vali Hasan Duruer ve Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek'in yanı sıra İl Jandarma Alay Komutanı Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan ve çok sayıda hakim, savcı ve adli personelin katılımıyla hizmete giren satış mağazasında şarküteri ürünlerinden hediyelik eşyaya kadar birçok ürün bulmak mümkün.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Vali Hasan Duruer, mahkumlar tarafından üretilen ürünlerin sergilenmesinin ve mahkumların emeğinin değerlendirilmesinin önemine vurgu yaptı. Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek ise satış mağazasında hiçbir ticari kaygılarının olmadığını belirterek, "Islah ettiğimiz insanlar tarafından üretilen ürünleri değerlendirme amacındayız" dedi.

Konuşmaların ardından satış mağazası, kurdele kesilmesiyle hizmete girdi

    BU HABERE YAPILAN YORUMLAR
    YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
 
Copyright ©
Yenigün Ofset Gazete ve Matbaa Tesisleri Mumcular Sk. (Eski itfaiye karşısı) No: 16/B EDİRNE
0 284 225 27 57 - 212 77 55