“Edirne’de korkulacak bir durum yok”
Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını nedeniyle ülkeler çeşitli önlemler alırken Türkiye de salına karşı verdiği mücadele ile alkış toplamaya devam ediyor.
Yayın Tarihi: 29 Ekim 2020, Perşembe 07:00
Haberleri

Edirne’de de virüse karşı korkulacak bir durum olmadığını dile getiren Trakya Üniversitesi(TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, vatandaşları sosyal mesafe kuralına uymaları konusunda uyardı. Tabakoğlu Sosyal ve mesafe kurallarına uyulması gerektiğini vurgularken, Edirne için korkulacak bir durumun olmadığını belirtti.

Giderek artan vaka sayıları hakkında da açıklamalarda bulunan Tabakoğlu, virüs vakalarını yakından takip ettiğini belirtti. TÜ Rektörü Prof. Dr. Tabakoğlu; “Emin olun çok yakından takip ediyoruz. Sağlık Bakanlığı’nın bütün takipleri bize geliyor. Üniversitemiz ve hastanemize geliyor. Sadece kurallara dikkat edilmesi, maske ve sosyal mesafeye dikkat edilmesini öneriyorum. Şu anda Edirne için korkulacak bir şey olmadığını söyleyebilirim. Bütün tedbirler alındı. Çok yakından izliyoruz.” dedi. Haber Ogün Kurkan

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

 “Yoğun bakımda doluluk %76”
Toplu ulaşıma ‘HES’ zorunluluğu
Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden örnek hizmet
Arda:”Emaneti teslim almaya hazırlanıyoruz.”
Toplu ulaşım araçlarında maske denetimi
Eren’den, Edirne Belediyesi’ne sert eleştiri
Kombi ve peteklere dikkat
Edirne Fahri hemşehrisini kaybetti
Karantinada olması gereken kadın sürücü yakalandı
Plaka numarası değişikliğini polis yutmadı
DSİ’den Büyüköğünlü Göleti müjdesi
Bakan Koca’nın uyarısına Edirneliler kulak verdi