Millet Bahçesi için ziyaret
Keşan’da 600 dönümlük alan üzerinde yapılmak istenen Keşan Kent Ormanı ve Millet Bahçesi için kolları sıvayan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Yayın Tarihi: 29 Ekim 2020, Perşembe 07:00
Haberleri

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, ilçede yapılacak olan Millet Bahçesi için yaptıkları ziyaretle ilgili bilgi verici şu ifadeleri kullandı:

 “Millet bahçemiz ile ilgili Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü’nde bölge müdürümüz Enver Demirci ile istişarelerde bulunuyor, şehrimizi gelecek güzel günlere hazırlıyoruz. Hemşehrilerimize ve bölge halkımıza en güzel millet bahçesini hazırlama amacındayız. Keşan'ımızın vizyoner bir bakış açısı ile geleceğini en güzel şekilde planlamak için çalışıyoruz. Millet bahçemiz şehrin yeni cazibe merkezi olacak. Müdürümüze projemize olan destekleri, samimi ilgisi ve sıcak karşılaması için çok teşekkür ediyoruz. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu olarak ben, AK Parti Keşan İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç, Belediye Meclis Üyemiz Tarık Uysal ve Keşan Orman İşletme Müdürümüz Ertunç Can Polat ve teknik ekibimizle Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü'ndeyiz. Keşan'ımıza kazandıracağımız Millet Bahçesi ile ilgili fikir alışverişinde bulunuyor, şehrimizi güzel günlere hazırlıyoruz. Keşan'ımıza kazandıracağımız ve doğayla iç içe şekilde hazırlayacağımız Millet Bahçemiz ile hemşehrilerimize hem nefes aldıracak hem de ailece çok keyifli ve huzurlu zamanlar geçirmelerini sağlayacağız” ifadelerini kullandı. Haber Jale Avyüzen Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

 “Yoğun bakımda doluluk %76”
Toplu ulaşıma ‘HES’ zorunluluğu
Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden örnek hizmet
Arda:”Emaneti teslim almaya hazırlanıyoruz.”
Toplu ulaşım araçlarında maske denetimi
Eren’den, Edirne Belediyesi’ne sert eleştiri
Kombi ve peteklere dikkat
Edirne Fahri hemşehrisini kaybetti
Karantinada olması gereken kadın sürücü yakalandı
Plaka numarası değişikliğini polis yutmadı
DSİ’den Büyüköğünlü Göleti müjdesi
Bakan Koca’nın uyarısına Edirneliler kulak verdi