Adımlar Toprak Dede’ye
Bu yıl 42’ncisi düzenlenecek olan İstanbul Maratonu Sanal Koşusu’nda TEMA Vakfı Ağaç Kardeşliği eğitim projesine destek olmak için Toprak Dede olarak bilinen Hayrettin Karaca adına koşacağını dile getiren TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, “Haydi destek olun, bu topraklarda hep birlikte umut yeşertelim” ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 29 Ekim 2020, Perşembe 07:00
Haberleri

TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Çoğal, 42. İstanbul Maratonu Sanal Koşusu’nda ağaç kardeşliği projesi için destek çağrısı yaparak, şöyle dedi:

“Dikkat çok önemli bir açıklama içerir. Yüreği kocaman insanları ilgilendirir. Bu yıl her yıldan farklı bir heyecanla koşuyorum. 42. İstanbul Maratonu Sanal koşusunda, TEMA Vakfı Ağaç Kardeşliği eğitim projesine destek olmak için adımlarımı Toprak Dede Hayrettin Karaca adına atıyorum. Yakın zamanda kaybettiğimiz Toprak Dede'ye selam olsun, onun izinde doğaya aşkla bağlı nesiller büyüsün diye iyilik peşinde koşuyorum.  TEMA Vakfı'nın ağaç kardeşliği projesi için koşuyorum. Sizler linki tıklayıp destek olduğunuzda bağışlarınız doğrudan TEMA Vakfı'nın hesabına gidiyor ve TEMA Vakfı ülkemin dört bir tarafında çocuklara kapsamlı Doğa eğitimleri veriyor. Projeye dahil olan her bir çocuk adına dikilen fidanlarla Ağaç Kardeşliği ormanları oluşturuluyor. Sizler linki tıklayıp destek olursanız daha fazla çocuk projeden yararlanacak ve daha fazla fidanla bu topraklarda ‘Umut’ yeşerteceğiz. Haydi destek olun, bu topraklarda hep birlikte umut yeşertelim” Haber Jale Avyüzen Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

 “Yoğun bakımda doluluk %76”
Toplu ulaşıma ‘HES’ zorunluluğu
Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden örnek hizmet
Arda:”Emaneti teslim almaya hazırlanıyoruz.”
Toplu ulaşım araçlarında maske denetimi
Eren’den, Edirne Belediyesi’ne sert eleştiri
Kombi ve peteklere dikkat
Edirne Fahri hemşehrisini kaybetti
Karantinada olması gereken kadın sürücü yakalandı
Plaka numarası değişikliğini polis yutmadı
DSİ’den Büyüköğünlü Göleti müjdesi
Bakan Koca’nın uyarısına Edirneliler kulak verdi