LÖSEV’den 20 aileye et yardımı
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Edirne İl Temsilciliği, LÖSEV'e kayıtlı ailelere et ürünleri yardımında bulundu. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşen organizasyonda, kutular içinde paketlenen et ürünleri, LÖSEV'e kayıtlı tespit edilen 20 aileye ulaştı. Hayırseverlerin et bağışları, LÖSEV Edirne temsilciliğinin organizasyonuyla gerçekleştirildi.
Yayın Tarihi: 20 Ekim 2020, Salı 07:00
Haberleri

 

LÖSEV Edirne İl Temsilcisi Ceylan Toker, yaptığı açıklamada, “Bugün vakfımıza kayıtlı 20 ailemize et paketini dağıttık. Pandemi sürecinde et dağıtımını artırdığımızı daha önce de söylemiştik. Yine çok güzel bir şekilde etlerimizi ailelerimize ulaştırdık. Mandalina satışlarımız da gündemde olacak. Halkımızdan sosyal medya hesaplarımızı takip etmelerini rica ediyoruz. LÖSEV’e kayıtlı ailelere, tedavisi bitmiş olsa dahi et dağıtımı devam etmekte. Et dağıtımları halkımızın yaptığı bağışlarla devam ediyor” dedi.

Sosyal Hizmet Görevlisi Sinem Demirdoğan da gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bugün Edirne’de ailelerimiz için bağışlanan etlerin dağıtımını gerçekleştirdik. Ailelerimize şifa olmasını umuyoruz. Bu süreç zarfında yakın zamanda mandalinalarımız ve buna benzer satışlarımız gerçekleşiyor olacak. Herkesin desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu. Haber Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Atıl durumdaki okulda ‘yeni umutlar’ yeşerecek
Tuğra’dan 6’ncı şube
Bildiş’ten basına destek
“Niye bu acelecilik?”
Lalapaşa'nın kurtuluşu törenle kutlandı
Avrupa’nın ayıbını hatırlattı
En fazla ödenek köy yollarına
Kurallara uymayanlar cezadan kaçamadı
“Sebze–meyve pazarları açık olacak”
Tarihi çarşılarda Kovid-19 denetimi
Belediyenin su mücadelesi
‘Kadınlar günlere ara verin!’