Canlar mama bekliyor
Keşan Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği (KEHAYKO) Başkanı Sevinç Cebeci, sokak hayvanları için mama desteği çağrısında bulundu.
Yayın Tarihi: 20 Ekim 2020, Salı 07:00
Haberleri

KEHAYKO Başkanı Cebeci, “Can Evi”nde bakım ve tedavileri süren sokak hayvanları için desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Sahipsiz ve yaralı sokak hayvanlarının yuvası olan Can Evi’nde tedavisi devam eden canların masraflarını kendi imkânlarıyla karşılamaya çalıştıklarını dile getiren Cebeci, hayvan severlerden destek beklediklerini ifade etti.

Mama sıkıntısı yaşandığını vurgulayan Cebeci, Can Evi’nde 100’e yakın sokak hayvanının bakımının sürdüğünü belirterek, “Lütfen bize mama desteği verin.100’e yakın canımız var Can Evinde. Yavrular hastalar emzikli anneler. Lütfen mama desteği mamamız bitti arkadaşlar.  Her gün 4 torba mama gidiyor. Bir gün değil ki.  Keşan Sokak Hayvanlarını Derneği olarak bir kaç kişi dışında çok yalnızız. Ne yapmalıyız şaşırdık kaldık artık. Maddi manevi çöktük artık inanın.Mama göndermek için www.patifood.com/kehayko adresinden dilediğiniz miktarda mama gönderebilirsiniz ya da kendinizin uygun gördüğü bir siteden de gönderebilirsiniz. Maddi yardımda bulunmak isteyenler de derneğimizin IBAN numarasından bizlere ulaşabilir. Destelerinizi esirgemeyen lütfen” Haber Jale Avyüzen Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Atıl durumdaki okulda ‘yeni umutlar’ yeşerecek
Tuğra’dan 6’ncı şube
Bildiş’ten basına destek
“Niye bu acelecilik?”
Lalapaşa'nın kurtuluşu törenle kutlandı
Avrupa’nın ayıbını hatırlattı
En fazla ödenek köy yollarına
Kurallara uymayanlar cezadan kaçamadı
“Sebze–meyve pazarları açık olacak”
Tarihi çarşılarda Kovid-19 denetimi
Belediyenin su mücadelesi
‘Kadınlar günlere ara verin!’