Havsa Millet Bahçesi için hazırlanıyor
Havsa Millet Bahçesi projesi ni gerçekleştirmek için hazırlıklar yapan Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, ekibiyle birlikte ülke çapında isim yapan Ümraniye Millet Bahçesi’ni yerinde gezerek incelemelerde bulundu.
Yayın Tarihi: 17 Ekim 2020, Cumartesi 07:00
Haberleri

Havsa Millet Bahçesi projesinin örnek bir bahçe olmasını hedefleyen Havsa Belediye Başkanı Balkan, kendilerine ışık tutması için Ümraneyi Belediyesi’ndeki temaslarını ve Millet Bahçesi’ndeki incemelerini şöyle paylaştı:

Ümraniye Belediyesi’ndeyiz.

“Belediyecilik konusundaki çalışmaları ve tecrübelerinden faydalanmak üzere AK Parti Havsa İlçe Başkanımız Haluk Savaşturk, Meclis Üyemiz İlhami Diner, İlçe Yön. Kurulu Üyelerimiz Ali TunaOnur YoruçSelman Astürk ve Emre Durkaya ile Ümraniye Belediye Başkanımız İsmet Yıldırım’ı ziyaret
ettik.

Başkanımız ile ilçemizdeki çalışmalarımızı, projelerimizi konuştuk ve desteklerini talep ettik. Kendisini de ilçemize davet ettik.

Başkanımıza Kadın Kooperatifimiz’in ürettiği ürünlerimizden hediye ettik. Kendisi de Ümraniye Belediyesi’nin kendi el üretimi olan plâketlerden bizlere takdim etti.

Başkanımıza bizlere ilgisinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ümraniye Millet Bahçesi’ndeyiz

İlçemize yaptıracağımız Havsa Millet Bahçesi’nin proje aşaması ihale edilmiş olup, proje çizimleri öncesi Ümraniye Belediyesince geçtiğimiz yıl yapılmış olan ve Ülke’mizin en büyük millet bahçelerinden olan Ümraniye Millet Bahçesi’ni yerinde gezerek incelemelerde bulunduk.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Şenocak ve Ümraniye Park ve Bahçeler Müdürü Ertuğrul Şahin, Millet Bahçesi’nin yapım aşamalarını ve sürecini bizlerle paylaştı.

Yaklaşık 330 dönüm alana kurulu, ülkemizin en güzel bahçelerinden birini detaylıca inceleme fırsatımız oldu.

İlçemiz içinde en uygun projenin çizilebilmesi ve yapılması için bizlere ışık tutan çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdik.”Haber Özgür Orhan

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Cumartesi pazarında gün değişikliği
Tepki çeken diyalog
 “Yoğun bakımda doluluk %76”
Toplu ulaşıma ‘HES’ zorunluluğu
Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden örnek hizmet
Arda:”Emaneti teslim almaya hazırlanıyoruz.”
Toplu ulaşım araçlarında maske denetimi
Eren’den, Edirne Belediyesi’ne sert eleştiri
Kombi ve peteklere dikkat
Edirne Fahri hemşehrisini kaybetti
Karantinada olması gereken kadın sürücü yakalandı
Plaka numarası değişikliğini polis yutmadı