İba’dan Covid-19’la mücadeleye çağrı
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Ülkemiz dâhil tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip kişilerde (Covid-19) koronavirüs salgınına karşı Edirne olarak şehrimizde yürütülen mücadelenin başarısını yükseltmek için mesafe ve hijyen kuralları ile birlikte hemşehrilerimizi maske takmaya davet ediyoruz.” dedi.
Yayın Tarihi: 14 Eylül 2020, Pazartesi 07:00
Siyaset Haberleri

Kovid-19 virüsünün neden olduğu salgının tüm dünyayı etkisi altına aldığını hatırlatan Başkan İba, “Virüsün yayılmasını engellemek için temizlik kurallarına uymak ve fiziksel mesafeyi korunmaya özen göstermekle birlikte maskeyi tam ve doğru takmak hayati önem taşıyor.” Önerisinde bulunup şöyle devam etti:

“Edirne olarak salgının ilk gününden bugüne verdiğimiz başarılı mücadelenin anlam kazanması için önlemleri daha sıkı şekilde uygulamalı ve gereken hassasiyeti göstermeliyiz.

AK Parti ailesi olarak ilçelerimiz dahil tüm üyelerimize ‘Kovid-19 ile mücadelede bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıyı, maskelerimizi takarak artırabiliriz.’ şeklinde mesaj gönderdik. Ayrıca tüm teşkilatlarımızla #MaskeniTAK #Edirne etiketleri altında oluşturduğumuz içeriklerle sosyal medyada farkındalık kampanyası başlattık. Sevdiklerimizi korumak için tedbirlere uymak zorundayız. Edirne Valiliğimizin koordinasyonunda şehrimizde salgınla verilen mücadeleyi anlamlı kılmak için el birliği ile kurallara uymalıyız. Birlikte mücadele ederek virüsü yenebiliriz." Haber Merkezi

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Yaşagör ve Zeren ailelerinin mutlu günü
"Bir günde 78 imzadan 9 imzaya düştük"
Yeni ilçe başkanlarına mazbatalarını teslim etti
Mora katliamı 202. yılında unutulmadı
TOGG’da geri sayım başladı
Makine ihracatı 18,6 milyar dolara yükseldi
Üretici destek bekliyor
Zanlı polis ekipleri tarafından yakalandı
‘Ülkücü yaşarken yiğit, ölürken şehittir’
Esnaf ve STK ziyaretleri yapacak
Edirneli üreticilere 21,5 milyon TL ödeme yapılacak
Pilot yüzbaşı ve 64 asker şehit olmuştu