İba’dan Covid-19’la mücadeleye çağrı
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Ülkemiz dâhil tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip kişilerde (Covid-19) koronavirüs salgınına karşı Edirne olarak şehrimizde yürütülen mücadelenin başarısını yükseltmek için mesafe ve hijyen kuralları ile birlikte hemşehrilerimizi maske takmaya davet ediyoruz.” dedi.
Yayın Tarihi: 14 Eylül 2020, Pazartesi 07:00
Siyaset Haberleri

Kovid-19 virüsünün neden olduğu salgının tüm dünyayı etkisi altına aldığını hatırlatan Başkan İba, “Virüsün yayılmasını engellemek için temizlik kurallarına uymak ve fiziksel mesafeyi korunmaya özen göstermekle birlikte maskeyi tam ve doğru takmak hayati önem taşıyor.” Önerisinde bulunup şöyle devam etti:

“Edirne olarak salgının ilk gününden bugüne verdiğimiz başarılı mücadelenin anlam kazanması için önlemleri daha sıkı şekilde uygulamalı ve gereken hassasiyeti göstermeliyiz.

AK Parti ailesi olarak ilçelerimiz dahil tüm üyelerimize ‘Kovid-19 ile mücadelede bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıyı, maskelerimizi takarak artırabiliriz.’ şeklinde mesaj gönderdik. Ayrıca tüm teşkilatlarımızla #MaskeniTAK #Edirne etiketleri altında oluşturduğumuz içeriklerle sosyal medyada farkındalık kampanyası başlattık. Sevdiklerimizi korumak için tedbirlere uymak zorundayız. Edirne Valiliğimizin koordinasyonunda şehrimizde salgınla verilen mücadeleyi anlamlı kılmak için el birliği ile kurallara uymalıyız. Birlikte mücadele ederek virüsü yenebiliriz." Haber Merkezi

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

İkinci el beyaz eşyalar ateş pahası
Kırbiç ve yönetimi tekrar aday
Feda; "Fiyatlar yüzde 50 ile yüzde 100 arasında artacak"
Sürücüler Lastikçilerin Yolunu Tuttu
Trafik ekipleri denetim yaptı
Paralar çuvallarla zor taşındı
“Kadına şiddet, bitene kadar mücadelemiz devam edecek”
İnce 2 Aralık'ta Edirne'ye Geliyor
DP Merkez İlçede Semerci dönemi
Özcan’dan 97. Yıl açıklaması
Cumhuriyet’in 100. Yılı Kırkpınar Güreşleri 7-9 Temmuz 2023’te
“Dere yatakları tahribatı sel riskine neden oluyor”