KATARLILAR FSRU’NUN NERESİNDE?
CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu Saros Körfezine yapılmak istenen FSRU Limanını tekrar TBMM’de gündeme getirerek Katarlılar bu projenin neresinde? diye sordu.
Yayın Tarihi: 09 Temmuz 2020, Perşembe 16:31
Haberleri

“AKP'nin Trakya düşmanlığında gün geçmiyor ki yeni bir gelişme olmasın. Sizin bakanlarınızın verdiği sözler doğru olsaydı en az beş yıl önce Ergene temizlenmişti. Yağma hevesiniz Trakya'da bir başka aşkla devam ediyor “ diyen Doç. Dr. Gaytancıoğlu “Şimdi de Saros Körfezi'ne hukuk, çevre, yaşam ve bilim tanımadan FSRU doğal gaz limanı yapmaya kalkıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

“Katar bu doğal gaz sevdanızın neresine düşüyor ya da Katar sevdanız için mi dünyanın en güzel denizlerinden olan Saros'u feda ediyorsunuz?” sorusunu soran CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Gaytancıoğlu sözlerini şunları söyledi “En azından Saros'un çevresinde yatan binlerce şehitten utanarak Saros'u yok etme projelerinden vazgeçin.

Doğal gaz demişken geçen yıl ülkemizde evlerde doğal gaz tüketimi düştü, vatandaş pahalı olduğu için doğal gazı bile kullanamaz hâle gelmiş, sizin derdiniz ‘Kime ne rant aktarabilirim?’

Beyler, deniz bitti, denizi siz bitirdiniz”

Haber Merkezi

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Arıcılıkla emeklilik hayaline kavuştu
"Bildiklerimi kendime saklamak zorundayım"
 ‘İnsanlık’ utancı!
Müzeye tarihi ziyaret
‘10 gün sonra’ bilgisi çıldırttı
Yok böyle bi fiyat
Çılgın damat düğüne motosikletiyle girdi
Süloğlu Belediyesi’ne AB’den 2 sıfır araç hibe
Alevlerin sınırı geçmesi önleniyor
Sınırda üst düzey ‘yangın ‘görüşmesi
Bulgar Yunan yoksa iş de yok
Can dostlara 5 yıldızlı hizmet