Genç müzisyenlerden ‘evde kal’ çağrısı
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının kontrol altına alınması amacıyla Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın başlattığı ‘Hayat Eve Sığar’ kampanyasına Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencilerinden destek geldi. Genç müzisyenler, çektikleri destek videosu ile “Sağlığın için evde kal” mesajı verdi.
Yayın Tarihi: 26 Mart 2020, Perşembe 07:00
Haberleri

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve ardından tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgınına karşı sürdürülen mücadelede Sağlık Bakanlığı’nın vatandaşların evde kalmaları için çağrıda bulunmasına Trakya Üniversitesi öğrencilerinden de destek geldi.

Sağlık çalışanlarının büyük bir mücadele verdiği ve ülkemizde vaka sayısının iki binlere dayandığı salgına karşı Bakan Koca’nın başlattığı ‘Hayat Eve Sığar’ kampanyası kapsamında başta sanatçılar olmak üzere birçok kesimden destek videosu ve paylaşımı geldi. Bu kapsamda Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencileri de çektikleri kısa bir video ile çağrıda bulundu. Evde kalarak salgının daha fazla yayılmasının önüne geçilebileceği belirtilen videoda öğrenciler, ‘Sağlığın İçin Evde Kal’ dedi. HABER Jale Avyüzen Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Şükrü dedeyi polisler evine bıraktı
Selimiye'de 'canlı kandil' yayını
EDİRNE, BAHARA HAZIRLANIYOR
TÜ KİMYA BÖLÜMÜ’NDEN DEZENFEKTAN ÜRETİMİ
EDEBİYAT FAKÜLTESİ’NİN YENİ DEKANI TOPALOĞLU
Otobüs duraklarında maske dağıtıldı
"AKP KRİZİN DERİNLİĞİNİ ANLAYAMAMIŞ"
PROF. MELİHAT TÜZÜN’DEN SANAL SERGİ: “NEFES AL”
Acılı anneye ikinci kez dava!
Lalapaşa’da sokak canları ihmal edilmiyor
Maske fiyaskosu