Genç müzisyenlerden ‘evde kal’ çağrısı
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının kontrol altına alınması amacıyla Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın başlattığı ‘Hayat Eve Sığar’ kampanyasına Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencilerinden destek geldi. Genç müzisyenler, çektikleri destek videosu ile “Sağlığın için evde kal” mesajı verdi.
Yayın Tarihi: 26 Mart 2020, Perşembe 07:00
Haberleri

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve ardından tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgınına karşı sürdürülen mücadelede Sağlık Bakanlığı’nın vatandaşların evde kalmaları için çağrıda bulunmasına Trakya Üniversitesi öğrencilerinden de destek geldi.

Sağlık çalışanlarının büyük bir mücadele verdiği ve ülkemizde vaka sayısının iki binlere dayandığı salgına karşı Bakan Koca’nın başlattığı ‘Hayat Eve Sığar’ kampanyası kapsamında başta sanatçılar olmak üzere birçok kesimden destek videosu ve paylaşımı geldi. Bu kapsamda Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencileri de çektikleri kısa bir video ile çağrıda bulundu. Evde kalarak salgının daha fazla yayılmasının önüne geçilebileceği belirtilen videoda öğrenciler, ‘Sağlığın İçin Evde Kal’ dedi. HABER Jale Avyüzen Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

TÜRKİYE’NİN İLK MOBİL İZOLASYON ÜNİTESİNİ ÜRETTİLER
Yılların Gazi’si yıkılıyor!
‘3 haftadır yeni vaka görülmüyor’
 “Cemaatimiz çok duyarlı”
 “Köy yerleşimlerine büyük tehdit”
Ayçiçeği desteği ilaç gibi geldi
Alkışlar Süloğlu HEM'e
Hayvan pazarı açıldı
Maske ve eldiven uyarısı
‘Gurbetçimizin yolculuğu çileli olmasın!’
 ‘Değişen İklim Değişen Dünya’ projesi çocuklara rehber oldu
Ciğerciler ‘yeni normal’e alıştı