Çocuk Evi’nin büyük başarısı
Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evlerinde koruma altında bulunan ve Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Kanber Dikmen, Aydın’da düzenlenen Halter Yıldız Kız- Erkek Grup Müsabakalarında Türkiye birinciliğini kazanarak altın madalyanın sahibi oldu.
Yayın Tarihi: 14 Ocak 2020, Salı 07:00
Haberleri

Okul Sporları Yıldızlar Halter Türkiye Şampiyonasında katılan Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesinde korunma ve bakım altında bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Kanber Dikmen, büyük bir başarıya imza attı.

Aydın’ın Didim ilçesinde düzenlenen, 40 ilden 361 sporcunun katıldığı ve toplamda 3 gün süren şampiyonada Dikmen, Halter Yıldız Kız- Erkek Grup Müsabakasında altın madalyayı alarak, Türkiye birincisi oldu. 69 koparma 92 silkme 161 toplam ile 65 kilo kategorisinde mücadele ederek altın madalyanın sahibi olan Dikmen’in başarısı ayakta alkışlandı.

Genç sporcunun önemli bir başarıya imza attığını ve Edirne’ye büyük bir gurur yaşattığını kaydeden Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, Dikmen’in başarılarının sürmesi için desteklerinin devam edeceğini kaydederken, Antrenör Ersin Gök’ü de tebrik etti. Haber Jale Avyüzen Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

TÜRKİYE’NİN İLK MOBİL İZOLASYON ÜNİTESİNİ ÜRETTİLER
Yılların Gazi’si yıkılıyor!
‘3 haftadır yeni vaka görülmüyor’
 “Cemaatimiz çok duyarlı”
 “Köy yerleşimlerine büyük tehdit”
Ayçiçeği desteği ilaç gibi geldi
Alkışlar Süloğlu HEM'e
Hayvan pazarı açıldı
Maske ve eldiven uyarısı
‘Gurbetçimizin yolculuğu çileli olmasın!’
 ‘Değişen İklim Değişen Dünya’ projesi çocuklara rehber oldu
Ciğerciler ‘yeni normal’e alıştı