CHP’de Güngörmedi dönemi
CHP Edirne Merkez İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresi yapıldı. Seçime tek aday olarak giren Burak Güngörmedi, CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığına seçildi.
Yayın Tarihi: 14 Ocak 2020, Salı 07:00
Haberleri

CHP Edirne Merkez İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresi, kentteki bir düğün salonunda gerçekleştirildi.

Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi'nin divan başkanlığında gerçekleştirilen kongrede, Güngörmedi başkanlık yarışına tek aday olarak katıldı.

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, CHP’nin Türkiye’yi korumak için mücadele ettiğini söyledi.

Türkiye’nin iyi yönetilmediğini savunan Gaytancıoğlu, hükümete eleştirilerde bulundu.

Güngörmedi’yi tebrik etti

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da başkan seçilen Burak Güngörmedi’yi tebrik ederek, “Burak Güngörmedi’ye, değerli eşine ve ailesine, çıktığı bu yolda CHP bayrağını tıpkı kendinden önceki arkadaşlarımız gibi aldığından daha da yukarıya taşımak adına aldığı bu sorumluluk için teşekkür ediyorum” dedi.

 

“CHP Türkiye’nin sigortasıdır”

Başkanlık görevine seçilen Güngörmedi ise CHP’nin Türkiye’nin sigortası olduğunu ifade etti.

Birlik ve beraberlik içinde daha iyi yerlere gelineceğini ifade eden Güngörmedi, “CHP ilkelerini ve evrensel değerlerini benimsemiş ve özümsemiş bir partili olarak, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde felsefemiz olan altı ok ışığında, parti politikamızın belirlediği hedefler doğrultusunda verimli çalışmalar yaparak Edirne’mizin çağdaş insanlarına hizmet etmek en büyük borcumdur. Yerelde olduğumuz gibi genelde de iktidar olmamıza az kaldı. Bu kısa sürede, biz CHP sevdalılarının en büyük görevi, başa geçmek için hazırlık yapmaktır. Bu hazırlık başarı hazırlığıdır. Bu hazırlık zafer ve iktidar hazırlığıdır” diye konuştu.

Güngörmedi’nin listesi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu (asil): Tuncay Aladağ, Yavuz Arslan, Gülay Ayaz, Çetin Boz, Aykut Demirkol, Alpcan Dublen, Ahmet Filiz, Haluk Gezmen, Mehmet İşler, Bedrettin Kapu, Mustafa Nail Mortaş, Selma Uluçay, Güliz Sağlam Çançalar, Kader Yetişken, Mustafa Yılmaz, Özge Zelova. Haber Gökhan Zobar

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

TÜRKİYE’NİN İLK MOBİL İZOLASYON ÜNİTESİNİ ÜRETTİLER
Yılların Gazi’si yıkılıyor!
‘3 haftadır yeni vaka görülmüyor’
 “Cemaatimiz çok duyarlı”
 “Köy yerleşimlerine büyük tehdit”
Ayçiçeği desteği ilaç gibi geldi
Alkışlar Süloğlu HEM'e
Hayvan pazarı açıldı
Maske ve eldiven uyarısı
‘Gurbetçimizin yolculuğu çileli olmasın!’
 ‘Değişen İklim Değişen Dünya’ projesi çocuklara rehber oldu
Ciğerciler ‘yeni normal’e alıştı