Saraçlar’da Atatürk
Safir Koleji Resim ve Müzik Kulübü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde “Atatürk Çizgi ve Ezgileriyle Atatürk'ün İzinde” adlı etkinliğini Saraçlar Caddesi'nde resim yaparak gerçekleştirdi. Müzik eşliğinde resim yapan öğrenciler, Atatürk’ü resmettiler.
Yayın Tarihi: 23 Ekim 2019, Çarşamba 07:00
Haberleri

Müdür yardımcısı ve görsel sanatlar öğretmeni Meltem Erduğan, “Atatürk'ün bizlere bırakmış olduğu bu değerli mirası geleceğe taşıyabilmek için uğrunda büyük bedeller ödenen yurdumuza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Cumhuriyet Bayramımız yaklaşırken Saraçlar caddemizde çizgilerimiz ve ezgilerimizle ölümsüzleştirmek istedik. Bu çalışmalarımızı Edirne’nin farklı yerlerinde yapmayı düşünüyoruz" dedi.

Etkinliğe, müdür yardımcısı ve görsel sanatlar öğretmeni Meltem Erduğan, görsel sanatlar öğretmeni Bağdagül Arslan, müzik öğretmeni Ertaç Alesçi, Sosyal Bilgiler öğretmeni Kübra Alkan Kavak, psikolojik danışman ve rehber öğretmen Fulya Çobanım, kurumsal iletişim sorumlusu Muhammed Şahin katıldı.

Etkinlik, resim ve müzik kulübü öğrencileri hazırlandı. HABER Ergin Yldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Sanki salgın yokmuş gibi!
Ekili arazileri dolu vurdu
 ‘Devlet, memuru arasında ayrım yapamaz’
Devletten "Sazan" atağı
Eczanelerin çalışma saatleri normalleşti
 “Edirne’de genç çiftçi kalmadı!”
Süloğlu'da maske takma zorunluluğu
Esnaftan ‘Şükür dualı’ açılış
Esnaf yeni dönemden umutlu
Cingöz'den Valilik ve belediyelere teşekkür
Kepenk açan esnafa hijyen seti
Twitter’daSaros isyanı!