Köprü eleştirisine ilginç yanıt
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın Dr. Mehmet Müezzinoğlu köprüsü eleştirilerine cevap verdi.
Yayın Tarihi: 23 Ekim 2019, Çarşamba 07:00
Haberleri

Akmeşe, Pekcanlı’ya, “Bırakın Müezzinoğlu Köprüsünü, Karaağaç’a bir tahta köprü yapmışlar mı?” dedi.

Akmeşe, Pekcanlı’nın Dr. Mehmet Müezzinoğlu köprüsü eleştirilerine,  eleştiri ile cevap verdi. Akmeşe, AK Parti’nin 17 yıldır iktidarda olduğunu ve Edirne’ye yapılan yatırımların belli olduğunu kaydederek,  “Karaağaç Edirne’nin bir mahallesi. Mücavir alan içinde. Belediyenin hizmet etmesi gereken alan içinde. Ben şimdi soruyorum Fevzi’ye. Yaklaşık 25 -30 senedir CHP’li insanlar Edirne’yi yönetiyor. Karaağaç Mahallesinde ulaşımı sağlamak için ne yapmışlar. Mücavir alan içinde olduğu için söylüyorum. Bırakın Müezzinoğlu Köprüsünü, bir tahta köprü yapmışlar mı? Fevzi, ondan sonra kalksın bizi eleştirsin. NATO Köprüsü’nün bulunduğu yolları eleştiriyor. Orası da belediyenin alanı içinde. Bunu kendisi çok iyi biliyor. Kendi beceriksizliklerini AK Parti’ye yıkmaya çalışmasınlar. 17 senedir AK Parti iktidarda. Edirne’de yaptıkları belli. Kendileri 17 yıldır ne yaptı? Gülünç duruma düşüyorlar.

Bunlar laftan başka bir şey üretmedikleri için. Ancak Fevzi Bey sosyal medyada paylaşım yapar. Çocukça işler yapar. Seçimler yaklaştı, kendine pay çıkarmaya çalışır. Bu işlerle uğraşmasın. Müezzinoğlu köprüsü muhteşem bir köprü. Eksikleri var tabi. Müezzinoğlu Köprüsü Türkiye’nin en büyük ikinci viyadüğü. Bunu çok iyi bilmek lazım. Eksikleri bağlantı yolları. En kısa sürede tamamlanacak. Bakanımıza ilettik. Bağlantı yolları tamamlama çalışmaları başladı. Biraz yavaş gitse de çalışmalar devam ediyor. Onlar Karaağaç’a belediye olarak ne yapmışlar. Ona cevap versinler” ifadelerine yer verdi. HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

16 köye proje müjdesi
Sağlık turizmi payımız büyüyecek
‘Sinekten yağ çıkarma bütçesi olmuş’
Mağdur üreticiye yardım eli
“İntihar değil cinayet”
Kayapa’ya yeni cami
Edirne veli akademisi başlıyor
14 aylık bebek pencereden düştü
Öğrenciler İngilizce hazırlık ile fark yaratıyor
Süleymaniye Köyü tarlaları TBMM’ye taşındı
Uzunköprü’de devasa bir domuz avlandı
Komşuda ‘İslamlaşma ve göçmenlere karşı’ yürüyüş