ETUS'u ‘İYİ’ler denetleyecek
İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, ETUS'ta yaşanan sıkıntılar gidermek adına İYİ Parti olarak bir ekip kurulacağını söyledi.
Yayın Tarihi: 09 Ekim 2019, Çarşamba 07:00
Haberleri

Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Ulaşım sorunuyla ilgili arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz ve ekip oluşturacağız. Sorunu yerinde çözmek adına, çok şeyler söyleniyor, fakat bunu sahada bire bir görmek istiyoruz. Sahadaki aksaklıkları birebir görüp, rapor haline getirip meclis gündemine taşıyacağız. Burada da çözüme kavuşturacağız. Biz İYİ Parti olarak Edirne’de iyi yapılan her şeyin yanındayız. Bize ulaşan talepler ve sıkıntılar var. Ekibimizin nasıl çalışacağına dair program yapılacak. Kabataslak düşüncemiz, duraktaki yolcularla birebir konuşup sorunları dinlemek başta gelecek. Minibüslerin içerisine bineceğiz ve halkın içerisinde soruna çözüm arayacağız. Edirne’nin şuan en önemli bir sorunu ulaşım diyebiliriz aslında. Birçok sorun var, fakat hatların değişmesiyle şuan gündemde bu var" dedi.

"Türk Ordusu şuan Suriye'de"

Demir, Türk ordusunun Suriye haraketına değinerek, “Ülkemizin en önemlisi meselesi Türk askeri, Türk ordusu şuanda Suriye’de. Arzumuz ve isteğimiz odur ki; Türk Silahlı Kuvvetleri oradan başarıyla dönsün. Hiçbir askerimizin ayağına taş değmesin. İç meselede zaman zaman siyasi partiler birbirleriyle tartışıyorlar, fakat mesele ülke olduğunda tek vücut olmamız gerektiğine inanan bir siyasi anlayış içerisindeyiz. Dolayısıyla bugün Genel Başkanımız Meral Akşener’in de ifade ettiği gibi; ‘Tek partimiz var, o da Al Bayrak partisi.’ Meseleye böyle bakıyoruz" dedi.

"Koray Aydın geliyor"

Cumartesi günü Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’ın Edirne'ye geleceğini belirten Demir, "İYİ Parti yeni üye kampanyası başlattı. Partimize ciddi katılım var. Edirne’de ayın 12'sinde Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’ın katılımıyla bir program düzenleyeceğiz partimizin önünde. Edirne’de bugüne kadar siyaset yapmış çok değerli arkadaşlarımız partimize katılacaklar. Bunları o gün sizinle paylaşacağız. Ertesi gün’de başkanımız Kırklareli programına katılacak. Edirne’nin güncel meseleleri ve sıkıntıları var. Bunlarla gücümüz yettiğince ilgilenmeye çalışıyoruz" şekilde konuştu. HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

2 Ay Önce Evlenmişti
Öğrenciler cumhuriyet için aynı sahnede
‘İyi tarihçi şüpheci olur’
Hurdaya dönen araçtan yarasız çıktı
Musulça’ya cem evi
71 işletmeye 438 bin TL ceza
Keşan'da sahte tutanak iddiası
Saraçlar’da Atatürk
Köprü eleştirisine ilginç yanıt
"Buğdaylı fişekle" domuz mücadelesi
"Dünya Palyatif Bakım Günü" programı
ESTAB'tan Saros Tematik Turizm Haritası