Transformal Nefes Yaşar Atlı Plaza’da
Edirne’de ‘Transformal Nefes’ konusuyla tanınan Transformal Nefes Koçu Şahver Höbek, şimdi Yaşar Atlı Plaza’da yine aynı çalışmalarına devam ettiğini açıkladı.
Yayın Tarihi: 09 Ekim 2019, Çarşamba 07:00
Haberleri

Yenigün’e bu konuda açıklamalarda bulunan Höbek, önce Transformal Nefesin, değiştiren, dönüştüren nefes demek olduğuna vurgu yaptı, sonra bunu “Kişinin fiziksel, zihinsel ve duygusal bütünlüğünü sağlayarak, yüksek benliğiyle bağlantı oluşturarak, öz gerçekliğini ortaya çıkaran güçlü bir arınma ve şifa tekniğidir.” diye tanımladı.

“Tüm yaşamımız aldığımız ilk ve son nefesimiz arasındaki sürede gerçekleşir. Hiçbir şey nefes kadar gerekli, elzem ve şu ana ait değildir.” diyen Transformal Nefes Koçu Höbek, “Yemek yemeden üç hafta, su içmeden bir kaç gün yaşayabiliriz. Fakat nefessiz ancak bir kaç dakika dayanabiliriz. Canlı kalmamız için en temel koşul nefestir.”  ifadesini kullandıktan sonra şunları kaydetti:

“Solunum sistemi üzerine yapılan araştırmalar, bireylerin ortalama olarak nefes alma kapasitelerinin %30' unu kullandığını göstermektedir. Bu da fiziksel bedene çok az oksijen ve yaşam gücü alındığı anlamına gelir.

Yaşam mucizesini mümkün kılan en önemli faktörlerden biri nefestir. Doğru nefes ile vücuda giren oksijen, hücrelerimizin olmazsa olmaz tek besinidir. Transformal Nefes, bireyleri dönüştüren ve kendi kendine iyileşmeyi sağlayan bir süreçtir. Bu süreçte, elektromanyetik alanda (enerji bedeni) düşük titreşimli negatif enerjiyi, pozitif enerjiye dönüştüren yüksek frekanslı bir enerji açığa çıkmaktadır. Bu enerji Transformal Nefes tarafından yaratılır. Bu sayede bilinç, enerji kalitesi ve deneyimde değişimler ortaya çıkar.

Aynı zamanda Transformal Nefes, bastırılmış çeşitli duyguları iyileştirerek bilinçaltı temizliği yapan güçlü bir şifa kaynağıdır. Direncin coşkuya, neşeye dönüştüğü, ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenle tam bir irtibat ve denge sağlama sanatıdır. Transformal Nefes güvenli ve etkilidir. İnsanın; fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan tüm bilinç düzeylerini yeniden yapılandırır.  Fiziksel düzeyde; Solunum kapasitesi artar ve bireyin daha fazla enerji almasını sağlar. Vücudun toksinlerden (%70 oranında) arınmasını sağlar. Bireysel dengeyi sağlar. Kişiye dayanıklılık ve yüksek bağışıklık kazandırır. Duygusal ve zihinsel düzeyde; Kişinin hayatına neşe getirir. Öfke, korku, endişe, suçluluk ve keder gibi bastırılmış duyguları temizler. Kişinin stresini azaltır, yüksek huzur sağlar. Bilinçaltında kayıtlı olan travmaları siler. Ruhsal düzeyde; Birlik bilinci yaratır. Yüksek benlikle (ruhumuzla) bağlantı oluşturur.  Ruhsal hediyelerin, mucizelerin alınmasını mümkün kılar.”

Transformal Nefes’in yaşantımızda önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Höbek, “Tüm bu düzeylerdeki iyileşmelerle birlikte Transformal Nefes, yaşamımıza hayat amacımıza uyumlu bolluğu ve bereketi getirir. Evrensel yasalardan biri olan çekim yasasının işleyişini engelleyen bilinçaltı inanç ve kalıplarımızdan arınmamıza yardımcı olur.   Bu sayede yaşam amacımızla uyumlu olan tüm isteklerimiz, niyetlerimiz, dileklerimiz ve arzularımız yaşamımıza kendi nefesimizin mucizeleri olarak akmaya başlar. Ve kendi hayatımızın özüyle uyumlu, dengeli yeni bir BEN' i yaşamaya başlarız.” diye açıklamalarını sonlandırırken kendisine ulaşılabilecekler için de şu bilgileri verdi: Tel:  O541 227 94 56 e-mail  sahveryesil@gmail.com  Haber Merkezi

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Selimiye’de avuçlar yağmur için açıldı
Mumcu, karanfillerle anıldı
Kapılara ‘Korona’ tedbiri
“Osmanlı Köyü’ne ziyaretçi akacak”
“Kucaklaşma ve öpüşmeden uzak durun”
Ciğer ve bademezmesine hayran kaldılar
Sevenleri Zogo’yu unutmadı
Garsonlara hijyen dersi
Tatilleri eğlenceyle, trafik eğitimiyle geçiyor
Uzunköprü Milli Eğitim Müdürü kaza geçirdi
Zabıtalara öfke kontrolü eğitimi
Tur otobüslerine denetim