Ferhatoğlu'na espirili cevap
MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu'nun ülkücülere 'yuvaya dönün' çağrısına, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, espirili bir dille cevap verdi.
Yayın Tarihi: 10 Ağustos 2019, Cumartesi 07:00
Haberleri

Demir, Ferhatoğlu'nun ülkücülere 'yuvaya dönün' çağrısına, "Edirne'de havalar sıcak gidiyor. Sıcaklarda fazla gezmesin, gölgede dursun. Tabi bunları espiri olsun diye söylüyorum" diye cevap verdi.

Demir ve beraberindekiler Edirne Yenigün Gazetemizi ziyaret etti. Gündemi değerlendiren Demir, Ferhatoğlu'nun son açıklamasına espirili bir dille cevap verdi.

Demir, açıklamasında, "Arkadaşımız Genel Başkanlarından aldığı talimatı burada da dillendiriyor. Herkes işine bakacak. Edirne'de bir genel seçin yaşadık. Genel seçimde MHP ve İYİ Parti'nin almış olduğu oylar ortada. Hangi parti vatandaşa eğiliyor bunu vatandaş görüyor. Davetlerle bu işler olmuyor. Düğün değil bu, davet ediyorsun. İnsanlar sizin politikanızı beğenecek, sonra kendisi geliyor. Hergün partimizde üye kaydı var" dedi.

"Ülkücülere en ufak kem söz olamaz"

Ülkücülere en ufak kem söz olamayacağının altını çizen Demir, "İYİ Parti bir kongre süreci yaşadık. Kongre sürecinde Sayın Bahçeli, 'Bir çözülme olur diye düşündü' Her kongrede memnuniyetsizler olur. Fakat o beklediğini bizde bulamadı. Çünkü çarşaf listeyle gidildi. Herkes kendini anlattı. Çok iyi bir kongre oldu. Çözülme olmadığını biz gördük zaten. Bizim Ülkücü kardeşlerimize diyeceğimiz. En ufak bir kem söz olamaz. Bizde o yuvalarda yetiştik. Bizim partimizde sadece ocaklardan gelen yok. Diğer siyasi partilerden arkadaşlarımız da var. Çok mutluyuz onlarla olmaktan" şeklinde konuştu.

HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

16 köye proje müjdesi
Sağlık turizmi payımız büyüyecek
‘Sinekten yağ çıkarma bütçesi olmuş’
Mağdur üreticiye yardım eli
“İntihar değil cinayet”
Kayapa’ya yeni cami
Edirne veli akademisi başlıyor
14 aylık bebek pencereden düştü
Öğrenciler İngilizce hazırlık ile fark yaratıyor
Süleymaniye Köyü tarlaları TBMM’ye taşındı
Uzunköprü’de devasa bir domuz avlandı
Komşuda ‘İslamlaşma ve göçmenlere karşı’ yürüyüş