Bayram tıraşı bereketi
Edirne'de Kurban Bayramı arifesine bir gün kala erkek berberlerinde yoğunluk yaşandı. Erkek kuaförlerinin bugün daha da yoğun olması bekleniyor.
Yayın Tarihi: 10 Ağustos 2019, Cumartesi 07:00
Haberleri

Kurban Bayramı öncesi, vatandaşlar saç ve sakal tıraşı olmak için berberlerin yolunu tuttu. Arife günü yoğunluğuna kalmak istemeyen vatandaşlar, arife gününe bir gün kala saç ve sakal tıraşı için berber koltuğuna oturdu. Kurban Bayramı öncesi berberlerin geç saatlere kadar mesai yapması bekleniyor.

Berber Volkan Toy, randevu ile çalıştıklarını belirterek,  arefe günü yoğunluğun daha da fazla olacağını söyledi. Toy, "Bayrama güzel bir görünümle girmek isteyen vatandaşlarımız yaklaşık bir haftadan bu yana kuaförlere akın ediyor. Randevu ile çalışarak yoğunluğu biraz da olsun azaltmaya çalışıyoruz. Bu sayede kapımızı çalan müşterilerimizi de geri çevirmiyoruz. Her bayram olduğu gibi bu bayram da insanların en çok kapısını çaldığı kişilerin başında biz berberler geliyoruz. Bayram öncesi arife günü ise en yoğun olduğumuz zaman. Bayram öncesi normal günlerde ettiğimiz tıraşın kat ve katını yapıyoruz. Berberler olarak fazla yoruluyoruz fakat kazancımız da iyi olduğu için yorgunluğumuza değiyor" şeklinde konuştu. HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Fahriye nineye AHBAP eli
Ayçiçeği ön alım fiyatı açıklandı
‘Caydırıcı cezalar getirilmeli’
Çakırlar'dan 'kayyum' tepkisi
ÖDP'den HDP'ye kayyum desteği
Gurbetçilere ‘tatlı’ uğurlama
Adliye Taksi ATGV'den dertli
Karga kurtarma operasyonu
TEM’den öğrencilere bilgilendirme
Tombul Camii eski ihtişamına kavuştu
TREDAŞ sahaya iniyor
Azınlık okullarının kapatılmasına tepki