Hacıoğlu'ndan veda mesajı
Turizm İl Kültür Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Edirne'den ayrılmadan önce sosyal medya üzerinden veda mesajı yayınladı. Hacıoğlu, İstanbul İl Kültür Turizm Müdürlüğü'nde görevine araştırmacı olarak devam edecek.
Yayın Tarihi: 19 Temmuz 2019, Cuma 07:00
Haberleri

Hacıoğlu, yayınladığı mesajında, "Bu ince bir veda havasıdır. 'Kader' hayatımızın önceden çizilmiş olması demek değildir. Bu sebepten, 'ne yapalım, kaderimiz böyle' deyip boyun bükmek cehalet göstergesidir.

'Kader' yolun tamamını değil, sadece yol ayrımlarını verir. Güzergâh bellidir ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir. Öyleyse ne hayatının hâkimisin, ne de hayat karşısında çaresizsin.

Gelirken de giderken de kararın bana ait olmasını sağlayan Allah’a hamdolsun! Edirne’ye geldiğimde; devletimin verdiği görevi elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Kuşkusuz eksiklerim, noksanlarım, yanlışlarım ve hatalarım oldu.

Kırdığımız ve kırıldığımız günler oldu. Hayat böyle bir şey. Sevdiklerimi de sevmediklerimi de kendi değer ölçüleri içinde hatırlamayı borç kabul ederek gidiyorum. Aileme ve İstanbul’a kavuşacağım için Allah’a şükür ediyorum. Yalan dünya işte senden,  daha geldim, gidiyorum.Kalanlara selam benden, daha geldim, gidiyorum.Hoşçakal Edirne’m" ifadelerine yer verdi. Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Gazi İlkokulu bilmecesi
Bu da bizim ‘dana’
Soğuk algınlığı ilacında Aralık rekoru
‘Bizi tahliye edemezler’
Yağış buğdaya ilaç oldu
‘Karantina yok, paylaşımlar asılsız’
Tatillerini kütüphanede geçiriyorlar
Sulama kanalına düşen kişi öldü
Yakalanan DHKP/C şüphelisi tutuklandı
EDİKAB üyelerine 5 milyon kâr
Polislerden depremzedelere kışlık
CHP'li Vekil’den 'kuraklık ödeneği' önerisi