“Eczacılık öğrencilerinden videolu tanıtım”
Trakya Üniversitesi(TÜ) Akılcı İlaç ve Eczacılık Topluluğu, tercih döneminde olan aday öğrenciler için TÜ ve eczacılık mesleğini tanıtan bir video hazırladı. Eczacılık öğrencilerinin hazırladığı tanıtıcı videoda aday öğrencilerin merak ettikleri konular anlatıldı.
Yayın Tarihi: 19 Temmuz 2019, Cuma 07:00
Haberleri

Topluluk öğrencileri hazırladıkları bilgilendirici ve tanıtıcı videoyla tercih sürecindeki öğrencileri Edirne’ye ve eczacılık bölümünü tercih etmeye davet etti.

Tercih ve kayıt dönemlerinde öğrencilerin çektiği zorluğun farkında olduklarını belirten topluluk üyeleri açıklamaların şu ifadelere yer verdi: “Bu zorluğu azaltmak, oluşan stresi hafifletmek ve soru işaretlerini gidermek adına kamera karşısına geçerek tecrübelerimizi ve bildiklerimizi anlattık.

Hem Eczacılık mesleğini, hem TÜ'ni elimizden geldiğince tanıtmaya çalıştık. Aklınıza takılan her türlü soru için bizlere ulaşabilirsiniz.”

Akılcı İlaç ve Eczacılık Topluluğu       

TÜ Akılcı İlaç ve Eczacılık Topluluğu, 1 Kasım 2015'te TÜ Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı bünyesinde kurulmuştur. 'Akılcı İlaç' ismiyle tüm üyelerine, 'Eczacılık' ismiyle de eczacılara ve Eczacılık Fakülteleri öğrencilerine hizmet vermektedir. Akılcı İlaç ve Eczacılık Topluluğu, 'Akılcı İlaç' adıyla Türkiye'de faaliyet gösteren en büyük topluluklardan biridir.

Tanıtım videosuna, https://www.youtube.com/watch?v=PpQmMpVDE1M linkinde ulaşılabilir. Gökhan Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Fahriye nineye AHBAP eli
Ayçiçeği ön alım fiyatı açıklandı
‘Caydırıcı cezalar getirilmeli’
Çakırlar'dan 'kayyum' tepkisi
ÖDP'den HDP'ye kayyum desteği
Gurbetçilere ‘tatlı’ uğurlama
Adliye Taksi ATGV'den dertli
Karga kurtarma operasyonu
TEM’den öğrencilere bilgilendirme
Tombul Camii eski ihtişamına kavuştu
TREDAŞ sahaya iniyor
Azınlık okullarının kapatılmasına tepki