Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ne kayyum
Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ne kayyum görevlendirildi. Mevcut yönetim yerine Tarım İl Müdürlüğünden görevlendirilen 5 kişi, 5 gündür görevi devir aldı. Görevliler, bölgedeki damızlık sığır yetiştiricilerine hizmet vermek için mücadele edecek.
Yayın Tarihi: 11 Temmuz 2019, Perşembe 07:00
Haberleri

Tarım ve Orman Bakanlığı Baş kontrolörleri tarafından yapılan inceleme sonucu Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'nin mevcut yönetiminin görevine son verildi. Görevden alınan yönetimin yerine Tarım ve Orman İl Müdürü Atilla Bayazıt, Kırsal Kalkınma Şube Müdürü Eyüp Farsak, personel Ramazan Sel, Abdullah Dökmeci ve Erol Üstünel görevlendirildi.

18 Haziran 2019 tarihinde Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan gelen olur üzerine yeni görevlendirilen ekip 4 Temmuz 2019 tarihinde görevi teslim aldı. Süreçte görevlendirilen yeni ekip, bir yıl içinde olağanüstü genel kurula gidirek seçilecek yeni yönetime görevi teslim edebilecek. Birlik gerek psikolojik gerekse ekonomik anlamda rahatlayarak bir yıl içinde şartlar oluştuğunda en uygun zamanda olağanüstü genel kurul hakkına da sahip olduğu ifade edildi. HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Pilavın tadı kaçtı
Zabıtadan öğrenci servislerine denetim
‘Beyaz Önlük’ gururu
Ayçiçeği fiyatında kriz
‘Her zaman göreve hazırız’
Dartın altın kızına üçüncülük
Okullar kan ağlıyor
Süt artık 'Dijital' edilecek
Asker Hastanesi Şehitliği’ne ziyaret
TÜ'de 'Geleceğin Müzisyenleri' belli oldu
Kadınlar için buluştular
Tekvandocularımız 4 madalyayla döndü