EFOD’a birincilik ödülü
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Ulusal ‘En Güzel Lale’ Fotoğraf Yarışmasına katılan Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) üyelerinden Murat Bakmaz birincilik elde etti. EFOD üyeleri aynı yarışmadan çok sayıda sergileme ve mansiyon ödülleri ile döndü.
Yayın Tarihi: 16 Mayıs 2019, Perşembe 07:00
Haberleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 10’uncusunu gerçekleştirdiği Ulusal ‘En Güzel Lale’ Fotoğraf Yarışmasına katılan EFOD üyeleri 579 fotoğraf sanatçısının 2 bin 100 fotoğrafı arasından büyük ödülle döndü.

Ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarında elde ettiği başarılarına yenisini kattıklarını belirten EFOD Başkanı Serdar İyiiz, “EFOD olarak yarışmalarda kazandığımız ödüllerle ağırlığımızı ortaya koyuyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ''En Güzel Lale'' 10. Ulusal Fotoğraf Yarışmasında; 579 kişinin 2100 fotoğrafı ile katıldığı bu yarışmada EFODüyemiz Murat Bakmaz birincilik ödülü kazanmıştır. Yine fotoğrafları bulunan Ömer Şahin ve Murat Bakmaz mansiyon ödülleri kazanmışlardır. Ödül alan üyelerimiz kutlar başarılarının devamını dileriz. Boşuna demiyoruz yaşasın EFOD” dedi.

Yarışmada ödül alan EFOD fotoğraf sanatçıları: Murat Bakmaz: birincilik ödülü, Ömer Şahin: mansiyon ödülü, Murat Bakmaz: mansiyon ödülü, Derya Balkan: sergileme ödülü, Hayat Çaylı: sergileme ödülü, Mustafa Hasöksüz: sergileme ödülü, Neslihan Yazıcılar: sergileme ödülü. HABER Jale Avyüzen Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Yeni yetenekler aranıyor
Memurdan izinle tuvalete girdiler
Köy-Koop genel kurula gidiyor
Servisçiler erteleme istedi
Edirne’de geçen ay 310 konut satıldı
Demir'den Tabakoğlu'na teşekkür ziyareti
‘Değerler eğitimi ile Fatihler yetiştiriyoruz’
Tarlada ‘en acı mesai’
‘Sihirli notaları’ ustalarından öğreniyorlar
Limanda trol teknelerine tepki
‘Meclis kararına saygı duyulmalı’
Geleceğin yıldızları burada yetişiyor