Bir kitap da sizden olsun!
Şehit Öğretmen Aydın Yılmaz Ortaokulu Müdürlüğü, okulun kütüphanesinin onarılacağını ve kitap eksikliklerinin olduğunu duyurarak, “Bir Kitap da Benden” kampanyası başlattı.
Yayın Tarihi: 25 Nisan 2019, Perşembe 07:00
Haberleri

Edirne’nin Meriç ilçesinde bulunan Şehit Öğretmen Aydın Yılmaz Ortaokulu Müdürlüğü, okulun kütüphanesinin eksiklerini tamamlamak ve daha modern bir görünüme kavuşturmak amacıyla onarım çalışması yapacaklarını duyurdu. Okul yönetimi, baştan yaratılacak olan kütüphane için kitap eksikliğini karşılamak amacıyla “Bir Kitap da Benden” kampanyası başlatarak, halk desteğini beklediklerini duyurdu.

Proje ile öğrencilerin, velilerin ve halkın destekleriyle kütüphanenin kitap içeriğinin zenginleşeceği ifade edildi. Öğrencilere yeni eserler sunmak ve eğitim öğretimin kapsamının genişletilmesi hedeflenen proje hakkında şöyle denildi: “Başlattığımız projemiz sürüyor. Proje kapsamında sizlerin desteğiyle okul kütüphanemizi güncelleyip öğrencilerimize yepyeni eserler sunmayı hedefliyoruz. Bir kitap da sizden olsun” Jale Avyüzen Zobar

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Roller değişti
Trakya Birlik'ten ortaklarına dev ödeme
Pedallar arılar için
Edirne de Atabarı oynayacak
“Parlamenter sisteme geri dönülecek”
“Türk gençliği, Ata’nın inancını boşa çıkartmayacak”
Ramazan’da kan bağışı azaldı
Kızılay'dan sıcak yemek yardımı
Nisan’da 391 konut satıldı
Edirne Kent Müzesi ücretsiz
Vali Canalp'e özel teşekkür
Doğurganlık hızına fren