Köy mesaisi sürüyor
AK Parti Uzunköprü İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut, yol ve çevre düzenlemeleri için köylerdeki çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek, “Köylerimize ihtiyaç planlaması yapıyoruz” dedi.
Yayın Tarihi: 22 Nisan 2019, Pazartesi 07:00
Haberleri

Edirne’nin Uzunköprü ilçesindeki köyleri gezerek, eksiklikleri yerinde görmek ve bölge halkının taleplerini dinlemek için çalışmalar yapan AK Parti Uzunköprü İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut, köy mesaisine kaldığı yerden devam ediyor. Akbulut, 31 Mart yerel seçimlerinden yeni çıkmış olmalarına rağmen hız kesmediklerini vurguladı.

Akbulut, köylerdeki ihtiyaçların tespitleri için durmaksızın çalıştıklarını söyleyerek, “Köylerimizdeki çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Eksik kalanlar var ve yeni talepler alıyoruz. Yerinde görüp incelemeler sonucunda ihtiyacı olan köylerimize planlama yapıyoruz. Çalışmalarımız sürüyor ve sürecek; ta ki bitene kadar” dedi.

Son olarak Değirmenci köyüne ziyaret gerçekleştirdiğini dile getiren Akbulut, “Köy halkımız ve işçilerimizle beraberiz. Köy çevre düzenlemesi adı altında yapılan çalışmalarda beraberiz, parke taşı döşüyoruz. Bütün köylerimizin ve mahalle aralarımızın tüm yollarına parke taşı döşenene kadar çalışmalarımız devam edecek. Seçimden yeni çıkmış olmamıza rağmen çalışmalar durmuş değil. Dolayısıyla iş bitimine kadar bunlar sürecek. Yapılmayan, iş kalmayacak. Durmak yok, hizmete devam” ifadelerini kullandı. Jale Avyüzen Zobar

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Roller değişti
Trakya Birlik'ten ortaklarına dev ödeme
Pedallar arılar için
Edirne de Atabarı oynayacak
“Parlamenter sisteme geri dönülecek”
“Türk gençliği, Ata’nın inancını boşa çıkartmayacak”
Ramazan’da kan bağışı azaldı
Kızılay'dan sıcak yemek yardımı
Nisan’da 391 konut satıldı
Edirne Kent Müzesi ücretsiz
Vali Canalp'e özel teşekkür
Doğurganlık hızına fren